Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mennyi idővel indulás...

Ki mennyi idővel indulás előtt szokott felkelni reggel? Miket csináltok?

Figyelt kérdés
Én általában 1 órával előtte kelek, kávézok, közben nézek valamit Youtube-on, fogmosás, öltözés, kezdek valamit a hajammal. Ha nagyon muszáj, kész tudok lenni fél óra alatt is, de az nagyon kényelmetlen úgy. Viszont szeretnék kevesebb időt tölteni a reggeli készülődéssel, szóval kíváncsi vagyok, mások hogy csinálják.

2022. aug. 12. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szeretek aludni, viszont ha már fel kell keljek, nem szeretek vacakolni. 7-kor ki az ágyból, beágyazás, felöltözés, kisállatok megetetése, mosdó és indulás. 15-25 perc alatt általában már úton is vagyok. Attól függennyi időt töltök a két nyulamnál.
2022. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Változó. Normál esetben 45 perc kb. Beágyazok, felöltözök, reggelizek, fogmosás, beszélgetés a szobatársakkal/családdal, kényelmes indulás

Vagy 10 perc és akkor öltözés, indulás.

Vagy 1 óra. Szex, reggeli stb.


Attól függ mikor fekszem és mikor kelek

2022. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

6 körül kelek (magamtól, elég lenne később), kicsit nyomkodom a telefont, eszem pár falatot meg iszok egy 70 ml-s joghurtitalt.


Negyed nyolc után kávézok, majd nagywc (legkésőbb a kv után minden nap kell), nyolc körül reggeli, öltözködés és leülök a gép elé.


(home office van nálunk, de a napirendet tartom).

2022. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1-1,5 óra, attól függ enyém-e a kutya reggel (férjem heti 3x reggel edz, akkor enyém a kutya, a másik 2 napon az övé).


első 30 perc: WC, arcmosás, fésülködés, kávé + pár szem korpovit, hírolvasás, FB, ilyesmi (itt el tudok csúszni, de nagyon nem, mert a kutyit vinni kell)


második 30 perc ha enyém a kutya (kutyázós ruha, kutyának egész napi táp kimérése + jutifalat tartóba a reggelije, mert menet közben etetjük, 20 perces eü séta, lábtörlés)


harmadik 30 perc: zuhany, kontaktlencse, fésülködés, fogmosás, öltözés, indulás (itt megint tudok csúszni ha nincs kikészítve, mit veszek fel)


Az jobb, ha home officeban vagyok otthon, mert akkor tudom ezeket lazábban kezelni, és pl. nem kell rohanni reggel a kutyival, ezért igyekszünk úgy szervezni az életünket, hogy a férjem az edzős napjain megy be dolgozni, én meg olyankor otthonról dolgozom. Általában 10 előtt nincs meetingem, szóval 8 körül szoktam kelni és akkor 10-re biztos végzek mindennel.


A másik két napon szoktam én bemenni és ő intézi a kutyát, ilyenkor 7-fél8 körül kelek, 8-fél9-re elkészülök (1. és 3. 30 perces etap) és 9-fél10 körül érek be. Szerencsére irodai mítinget sem nagyon szoktak 10 előttre szervezni.


Amikor külföldön éltünk nem tudtam rögtön a szakmámban elhelyezkedni, ezért átmenetileg a kereskedelmeben dolgoztam és promptra kellett beérni, 2 órás utazással, akkor a készülődés le volt szorítva max. 30 percre (wc, arcmosás-fésülködés-minimál smink, mert este zuhanyoztam, kávé, kontaktlencse, fogmosás, öltözés és indulás), és akkor útközben ettem. Ott meghatározott ruha volt (fekete alj + fehér blúz, fix cipő), szóval ezen nem kellett gondolkodnom.

2023. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!