Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a rocker/metálos...

Mit gondoltok a rocker/metálos vagy nem túltoltan "jobbos" kinézetű emberekről elsőre?

Figyelt kérdés

Légyszi ne olyanok írjanak, akik maguk is ilyenek, mert abban az esetben evidens, hogy nyilván pozitív a vélemény.


A többi ember véleménye érdekel, hogy mit gondoltok, amikor megláttok egy ilyen fazont az utcán?


(Nem arra gondolok, amikor valaki fehér fűzőt meg swastikás felvarrót hord, az túlzás; hanem csak úgy szolidan, de érzékelhetően mégis levehető hogy ilyen az ember)



2022. aug. 16. 10:12
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
97%

"Hagyjuk már ezt, az öltözködésnek vannak nonverbális üzenetei, legfeljebb te nem tudod értelmezni, nem ismered fel"

Az ugye megvan, hogy ezeket maximum szubkultúrák tagjai ismerik fel a hozzájuk társuló jelentéssel együtt, az átlagemberek 90%ának fogalma sincs erről és nem, nem fogja felismerni!

2022. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Shaddark ***** válasza:
15%

Nálam korosztály függő.

Ha fiatal akkor szimpi, legalább tudom hogy nem Bustát hallgat és kis öklöcskéket rajzolgat mindenhová a fórumokon mert ettől keménynek hiszi magát szegénykém :)

Ha idős, akkor a "nőj már fel" életérzés fog el. Félre ne értsd, elfogadom, ha így érzi jól magát valaki, de azért azt tudni kell, hogy az extrémebb kinézet az önbecsülés, önbizalom és önismeret hiányok kompenzálására szolgál, kivéve persze akik ebből élnek. (Zenészek és társulatuk)

2022. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Persze, én nem tudok fogalmazni, de te nem vagy képben dolgokkal, pl. hogy a balos punkok jellemzően che guevarás pólóban mászkáltak már 20 éve is, de nyilván szerintetek én vagyok a hülye, mert semmi köze hozzá :)

Am nem gáz, ha valaki nincs képben ezekkel, a kérdés pont erről szól, hogy mi az első benyomás! Vélemény! Nem visszakérdezéseket vártam, hogy melyik póló mit jelent, hanem hogy elsőre, úgy, h nem ismered, mi jön le ebből! Szimpátia, antipátia, stb.

De erre kevés válasz érkezett, helyette visszakérdezések, okfejtések a pólók jelentéseiről, stb, okoskodás.....


"Az ugye megvan, hogy ezeket maximum szubkultúrák tagjai ismerik fel a hozzájuk társuló jelentéssel együtt, az átlagemberek 90%ának fogalma sincs erről és nem, nem fogja felismerni!"


Az ugye megvan, hogy pont ezt kérdeztem! Hogy egy random, ezeket nem ismerő embernek mi jön le ebből?


12-nek köszönöm a talán eddigi egyetlen korrekt választ.

2022. aug. 16. 11:05
 14/31 anonim ***** válasza:
65%
Aki átlagos rocker, tehát nem kopasz, meg nem divizió88-as pólót hord, meg acélbakancsot fehér fűzővel, arról feltételezem hogy valüszínűleg nem "baloslibzsy" de ennyiből nem is feltétlen gondolom hogy valami dúvad széljobber lenne.
2022. aug. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
89%

#13

Ja, tehát mindenkit rockernek számítunk aki olyan zenét hallgat amiben gitár van? Írhattad volna ezt is, kalasszikusan a punk az szerintem punk, nem pedig rocker.


"Nem visszakérdezéseket vártam, hogy melyik póló mit jelent, hanem hogy elsőre, úgy, h nem ismered, mi jön le ebből"

Akkor legközelebb fogalmazz úgy, hogy elsőre is értelmes legyen a kérdés.



"talán eddigi egyetlen korrekt választ"

Az én válaszommal mi volt a bajod? Nem értesz egyet vele tehát nem hasznos? :D

2022. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
97%

Ez a "nőj már fel" dolog mindig arra emlékeztet amikor középsulis koromban megnövesztettem a hajam meg elkezdtem bakancsba járni a rokonaim baszogattak miért nem nézek ki "rendesen". De legyintettek, hogy "majd kinövöm". Aztán most 30 évesen is ezt várják tőlem, nem fogja fel sok ember, hogy ez nem csak öltözködési stílus amit lecserélsz ha új dolog jön a divatba. Legtöbben persze ki is növik volt egy lázadó korszakuk de van akikből ez belülről jön és nem lehet kitépni.

Remélem 70 évesen is bakancsba fogok járni meg metalt hallgatni

2022. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
96%

Van pár rockbanda amit szeretek, és szeretem az alternatívabb, vagy rockosabb öltözködési stílust. Néha szoktam ilyen ruhákat kiegészítőket hordani pl bandás póló, bakancs, láncok stb.

Én nem vagyok tisztába a mélyebb jelentésével a dolgoknak.

És úgy hogy ez a helyzet én mindig nagyon menőnek gondolom a rocker embereket.

2022. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
94%

Nekem kifejezetten szolid a külsőm. Mondhatni klasszikus. Aztán meglepődnek, amikor elmondom, hogy milyen zenéket hallgatok :D

Persze a jobbos öltözetre semmilyen válasz nem érkezett még mindig :D Én a KKK leplén és a skinheadek megjelenésén kívül nem nagyon ismernék fel mást.

2022. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
89%

Csak én nem értem, mi a fenét akar ezzel a kérdező? Nincs a homlokára írva senkinek, hogy jobbos-e vagy balos.


Aki rockot hallgat, az miért feltétlenül jobbos? Az angol és amerikai, nyugat-európai zenekarok inkább liberális beállítottságúak, aki felmegy a netre ilyen zenét keresni, előbb találja meg a multikulti Guns 'N Rosest vagy a meleg énekesű Judas Priestet, mint valami magyar zenekart, ami leragadt a hidegháborúnál.


Az a nem túltoltan jobbos kinézetű ember meg mégis milyen?? Még a fehér fűző meg a kopasz fej se mond semmit, a skinheadek közül se mindenki jobbos, turbónacionalista vagy rasszista.

2022. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
87%

" balos punkok jellemzően che guevarás pólóban mászkáltak"


Che guevara pólót max pózerkedésből hordtak, de hogy balosek nem voltak, max anarchisták az is fix. A régi rendserváltás előtti őspankok is rendszerellenesek voltak, annyira voltak ők balosok...

2022. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!