Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki 30 éves koráig nem...

Ha valaki 30 éves koráig nem vált sikeressé, mennyire gyakori, hogy meg tudja még fordítani az életét?

Figyelt kérdés
Sikeres alatt a társadalmi, szakmai elismertséget, pénzt, karriert, szaktudást értem. Van, hogy az ember egyszerűen későn érő, és 30-ig nem ért el semmit, de afelett kibontakozik úgy, mint más 20-30 között szakmai, tanulmányi, egyéb téren?
2022. aug. 20. 11:32
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

"Te tudod, mire használtad az idődet eddig. Gépeztél? Lustálkodtál? Tévúton jártál? Szundikáltál?"



Ezek mind. Plusz depresszió, szorongás. Ettől még van diplomám meg munkám, csak messze nem az vagyok, aki lehettem volna, hiába van jó agyam. Van hasonló ismerősöm, ugyanebben van, hiába vitte el a kutatói szintig, lelkileg nincs rendben ő se.

2022. aug. 20. 20:30
 12/29 anonim ***** válasza:

Akkor nem az a kérdés, hogy

"Van, hogy az ember egyszerűen későn érő, és 30-ig nem ért el semmit, de afelett kibontakozik úgy, mint más 20-30 között szakmai, tanulmányi, egyéb téren?",

hanem az, hogy 30-on túl ki lehet-e gyógyulni a depresszióból, a szorongásból.

Ki. Ha kell, pszichológus segítségével. Hajrá!

2022. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
71%
Persze, pl. nekem is sikerült
2022. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ja, de ha elméletben ki is gyógyulok, akkor is csak az életpályám elején leszek. Ha csoda folytán 35 éves koromra rendbejövök (nem ilyen egyszerű amúgy, hogy depresszió, abból még ki lehet gyógyulni), akkor is egy 35 éves kezdő leszek vagy középszerű beosztott. Nem nagyon motivál ez a gondolat.
2022. aug. 20. 22:23
 15/29 A kérdező kommentje:
Az igazi baj az, hogy nem tudok együtt élni a tudattal, hogy ennyi idős koromra sem váltam még semmivé. 30 évesen kamasz vagyok a gyakorlatban. Mindegy. Köszi a válaszokat.
2022. aug. 20. 22:48
 16/29 anonim ***** válasza:
58%

#14: És miért csak a középszerűségben gondolkozol? Nem tudsz együttélni a tudattal, de tenni sem vagy hajlandó?


Privátodra válaszolva, nem írom le ezredszer, hosszú és nincs benne semmi extra. Menni kell előre a következő célokra összpontosítani és alakul.


#13

2022. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést :D


Harland Sanders a kfc alapítója időskorára lett sikeres ember. Szóval...


Tudom én is sajnos tapasztalatból,hogy a depresszió sok mindenben gátolja és hátráltatja az embert. Kb. negatív hatással van az ember egész életére. Ha nem lennék depressziós több mint 20éve akkor én sem itt tartanék ahol most. De van megoldás! Önismeret és az önfejlesztés! Rá kell jönnöd,hogy mi okozza a depressziót és a többi negatív dolgot az életedben és megszüntetni vagy kijavítani!


Én most ebben az életszakaszban vagyok éppen.

Tudnék mesélni olyan korábbi szitukat hogy... :D


Amúgy ha gondolod akkor írj rám privátban,hátha tudok hasznos tanácsot adni.

2022. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

"Az igazi baj az, hogy nem tudok együtt élni a tudattal, hogy ennyi idős koromra sem váltam még semmivé."

Mivé kellett volna válnod? Mondjál példákat. Mi az, amivel elégedett lennél?

2022. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
20%
Tőlem mindenki lepontozást kapott!:)
2022. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
#18: Az a baj, hogy ha leírom, az olyan gyerekes ábrándozásnak fog tűnni, hogy mindenki el fog küldeni a francba.
2022. aug. 24. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!