Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudsz úgy élni hogy nem...

Hogy tudsz úgy élni hogy nem vezetsz autót nincs jogosítvány? Miért nincs neked?

Figyelt kérdés
Nő vagy, vagy férfi vagy?

2022. aug. 20. 16:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%

Egyszerűen. Nem kell tankoljak, nem kell parkolóhelyet keressek, nem kell fizessek a parkolásért, nem kell javíttassam a kocsit, nem kell féljek hogy koccanok valakivel, vagy valaki belém jön, bem kell otthon tároljam, stb.


Amúgy van jogsim, mert külső nyomásra megcsináltam, de nem vezetek.

2022. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%

Van jogsim, de nincs autóm.

Itthon dolgozom, közel lakom a belvároshoz, minden kb 20 -30 perc sétára van, messzebb biciklivel járok, néha busszal. A mindennapi életemben nagyin ritkán van szükségem autóra.

2022. aug. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Metionin ***** válasza:
87%
Igazából simán. Van biciklim vagy felülök a buszra. Dugóban sem érnék be hamarabb. Hogy miért nincs? Mert a családomban senkinek sincs, csórók voltunk, semmi ilyesmire nem volt pénz. Anno az összes osztálytársammal megcsináltatták a jogsit a szülei, persze fizették is, na én erről nem is álmodhattam, másodikos koromtól a buszbérletet is magamnak kellett fizetnem. Az egyetemet végigdolgoztam, hogy meg tudjak élni, jelenleg meg a saját otthon előrébb való, mint a jogsi. Majd megcsinálom, ha lesz rá felesleges időm meg pénzem. Páromnak egyébként van jogsija, mert vele megcsináltatták a szülei de ilyen árak mellett ő sem tart autót. Max nyaraláshoz, kiránduláshoz ha kell de akkor meg bérelünk egyet és annyi. Nő vagyok egyébként.
2022. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%
Van jogsim, nincs autóm. Jelenleg nincs szükségem rá és kva drága fent tartani, másra kell a pénz. Úgy választom meg a dolgaim (munka, hobbi, stb.), hogy anélkül is kényelmes távolságban legyenek.
2022. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
Nincs pénzem a fenntartására. Olyan nyomor jön egyébként, hogy ha lenne, akkor el kellene adnom.
2022. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
86%

Nő vagyok.

Azért nincs, mert iszonyat rosszul mérem fel a távolságokat autóban. Nem Magyarországon élek, itt nagyon jó a tomegkozeledes és az emberek nagy tobbsege amúgy is többnyire biciklivel megy mindenhova. Még a miniszterelnök is azzal járt dolgozni

2022. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
84%

28 évesen csináltam meg. Addig nem volt rá szükségem. Elvoltam a tömegközlekedéssel, és a háztartásban így is volt autó, az akkori életvitelem mellett felesleges lett volna.

Munkahelyváltás tervezésekor csináltam meg.

2022. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
88%
Nő vagyok, ön és közveszélyes lennék, így a legjobb mindenkinek.
2022. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%
Jogsi van, kocsi nincs. Akkor adtam el, amikor abban a városban kezdtem el dolgozni, ahol lakom, ez volt 5 éve. És bár rendkívüli mód nem tömegközlekedésbarát a munkarendem (vendéglátás), de gyalog 20 perc alatt ott vagyok, szóval nincs szükségem autóra. Mondjuk bevásárlásnál néha jól jönne, de covid óta normálisan kiépítették a házhoz szállítást, úgyhogy a nehéz cuccokat azóta rendelem.
2022. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
76%

Szerinten a forgalmi vizsgán nem tudnék átmenni ezért nem mertem soha belevágni, ha nem sikerül akkor odalesz több százezer ft a semmire.


Nincs rá szükségem amugy, de a jövőben lehet jó lenne ha majd az idős szüleimet kellene orvoshoz vinni például, de majd csak meg oldom valahogy. Amugy is a kocsi egy pénznyelő.


28f

2022. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!