Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális,hogy kínosan érzem...

Normális,hogy kínosan érzem magam az első csók és körülményei miatt..?

Figyelt kérdés

Nem mostani eset, de sokszor gondolok rá.

Egyetemi gólyatábor második napja, nálam egy évvel idősebb egyik csapatvezető srác. Éppen nagy volt a sor a program helyszíne előtt, és a mi csapatunk tök messze volt bejutástól. Az eső elkezdett esni, szóval más fedél híján nagyon zseniálisan mindenki elbújt valamelyik toi-toiba 2-3 ember egyszerre. És hát én vele voltam és ott történt. Igazából ennyi. A tábor alatt jól elvoltunk kötött programon kívül is, semmi nem történt csókon kívül. Azt hittem megvolt a kémia, lehet ebből valami, stb. Erre utolsó nap közölte, hogy am van barátnője, szereti, nem akarja elhagyni, stb, de engem is kedvel, de inkább legyen vége, mert nem lenne helyes, talán később, ha mind a kettőnknek úgy adódik, akkor talán esetleg....


2022. aug. 31. 03:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Mi ebben a kínos?

Értem, hogy a toi-toi mostanság az, de nem készült felvétel, úgyhogy bátran letagadhatod, vagy egyszerűen átugorhatod ezt a részletet.

Az, hogy egy pö@fejjel történt, akinek barátnője volt, azt nem tudhattad, de ez nem feltétlen a te hibád.

2022. aug. 31. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
26%
Normális. "Odaadtad magad" egy gyökérnek, 0 ésszel, 0 tartással. Kiderült hogy barátnője is van, szóval még annyit se értél hogy komolyan nézzen rád.
2022. aug. 31. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
40%
Igen, normális. Nem a helyszín miatt. Inkább a srác személye a gondod. Jogosan. De hát így jár, aki olyanokkal smárol, akiket alig ismer.
2022. aug. 31. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
Időszerű alkotói szabadságra mennem. Sok embernek segítettem eddig, akár tanácsok formájában, de rajtam kívül, mindenkinek sikeres lett az élete, még akkor is, ha minden lehetőséget biztosítottam magam számára is. Érdemes előre közölni, hogy csók formájában képzeled-e el a boldogság valakivel, esetleg komolyabb szándékaid vannak, így nem kell a környezetnek találgatni a témával kapcsolatban.
2022. aug. 31. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

Istenem mi van itt az emberekkel. Ha nekem csak ennyire gáz történeteim lennének felavatnám magam Szűz Máriának.

Mit kell egy csókon így felfújni? Ilyen hülyeségeken agyalni, meg ilyen hülye kommenteket írni LoL. Elmebetegek vagytok mind ahanyan vagytok.

2022. aug. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%
5 Azért mert nem smárolunk akárkivel? xD Jah, biztos.
2022. aug. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Jó, mondjuk azt nem feltétlenül tartom gáznak, hogy smároltam valakivel ittasan, már majdnem húsz voltam, tehát nem voltam fiatal. Csak az, hogy tényleg egy toi-toiba, meg valaki olyannal, aki foglalt... Meg hogy aztán egész héten nem muszájból is lógtunk együtt. Meg olyan fene naiv voltam akkor...

Meg picit abszurd, de amúgy azóta szoktunk beszélni, mintha semmi olyan nem történt volna.

2022. aug. 31. 08:59
 8/24 anonim ***** válasza:
60%

Mit számít hogy toi toi-nál volt? Kinek akarsz megfelelni? Az itt kommentelő agybetegeknek? Mit tehetsz róla ha egyszer NEM tudtad hogy van barátnője? Ha neked belefér, miért ne csókolhatnál meg valakit? Nem tudtál róla hogy van nője most jó hogy nem felvagdosod az ereidet mer jajj csók meg toi toi. Gyakoris válaszolóknak meg ne higyj. Itt sokak szerint a kávét is bekellene tiltatni mert drága meg káros, te meg ilyen emberektől kérsz véleményt.


Istenem máshol gyerekek halnak meg 5 percenként éhen, te meg ezen idegeskedsz hogy juj csókolóztam. Bolond.

2022. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy soha nem voltam ez a random, semmit nem jelent típus. Amíg nem történt meg aht gondoltam, hogy az első meghitt lesz, kölcsönös érzelmek, stb. Erre akivel történt közli, hogy amúgy foglalt....

Mások véleményét egyébként telibe tojom, gondoljon aki amit akar, engem a saját mentalitásom miatt bánt a dolog

2022. aug. 31. 12:12
 10/24 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, az első csóknak igenis van jelentősége. Főleg, hogy te is ezt érzed. Szerintem igenis fontos, hogy hol, hogyan és miként történt. Az én első csókom nekem jó élmény volt. Szívesen emlékszem vissza rá.
2022. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!