Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális,hogy kínosan érzem...

Normális,hogy kínosan érzem magam az első csók és körülményei miatt..?

Figyelt kérdés

Nem mostani eset, de sokszor gondolok rá.

Egyetemi gólyatábor második napja, nálam egy évvel idősebb egyik csapatvezető srác. Éppen nagy volt a sor a program helyszíne előtt, és a mi csapatunk tök messze volt bejutástól. Az eső elkezdett esni, szóval más fedél híján nagyon zseniálisan mindenki elbújt valamelyik toi-toiba 2-3 ember egyszerre. És hát én vele voltam és ott történt. Igazából ennyi. A tábor alatt jól elvoltunk kötött programon kívül is, semmi nem történt csókon kívül. Azt hittem megvolt a kémia, lehet ebből valami, stb. Erre utolsó nap közölte, hogy am van barátnője, szereti, nem akarja elhagyni, stb, de engem is kedvel, de inkább legyen vége, mert nem lenne helyes, talán később, ha mind a kettőnknek úgy adódik, akkor talán esetleg....


2022. aug. 31. 03:40
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy van jelentősége, pont ezért zavar, hogy ilyen volt. Ha a sokadik lett volna, akkor nem bántana a dolog.

Egyébként nem én kezdeményeztem, ha ez számít. Ő tök részeg volt, én enyhén ittas. Egyébként szimpi volt a srác szóval nem ellenkeztem, de neglepett a dolog. Meg tényleg, a tobbi napon úgy tűnt, hogy ebből idővel lehet valami. Erre hazautazás reggelén közli, hogy izé, kedvel meg minden, de barátnője van, de ha nem lenne akkor talán...

2022. aug. 31. 16:51
 12/24 anonim ***** válasza:
47%

Most már teljesen mindegy majd lesz jobb. Felejtsd el, ne misztikáld túl ➡️ ha ezt teszed szomorú leszel ➡️ami teljesen felesleges➡️ az időt visszafordítani lehet? ➡️ Nem lehet


Ha ennyire belebetegedsz egy csókba mi lesz később? Meg most amugy mit kellene erre mondani? Menj pszichológushoz, bár a tököm sem költene ilyen miatt orvosra.

2022. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem betegedek bele, csak néha eszembe jut, lévén hogy jóban maradtunk a sráccal. Ráadásul most megint gólyatábor van, én is csapvez vagyok, ő is, közös a csapatunk, és ja, olyan mintha kezdődne előről a múltkori... Nekem nagyon weird. Olyan, mintha lenne köztünk valami kölcsönösen, de neki még mindig ott a csaj
2022. szept. 1. 01:49
 14/24 A kérdező kommentje:

Gyerekek, ittasan sírt nekem egy sort ma, hogy ő mennyire sajnálja a tavalyit, biztos nem így csinálná, randizzak vele, elhagyja a barátnőjét, stb. Aztán nem sokkal később bealudt. Nem hiszem, hogy nagyon emlékezni fog erre, amit most elmondott nekem részegen. Szerintetek józanodás után tapogatózzak a téma iránt? Hogyan?

Mármint nem akarom tönkretenni a kapcsolatukat. Viszont barátilag rákérdezhetek, hogy minden rendben vele és a barátnőjével ilyen esetek után?

2022. szept. 1. 04:14
 15/24 anonim ***** válasza:
64%

Ne haragudj kérdező, de teljesen lejáratod magad. Ilyen könnyen be lehet palizni, aztán meg így is maradsz?

Bennem ennél több tartás lenne. Meg sok más nőben is.

2022. szept. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Van bennem tartás, már nem megyek bele olyasmibe vele, amit egy sima baráttal nem csinálnék.

Csak nem tudom hová tenni a viselkedését. Egy évig nem próbálkozik senki hülyére venni a másikat, ha az azért tartja a pár lépés távolságot. Ha csak meg akarna valakit dugni, vagy ilyesmi, akkor már rég kereshetett volna valami naiv kiscsajt, ahelyett hogy nekem teszi szépet azok után, hogy abban maradtunk, hogy ez ennyi, legyünk barátok.

2022. szept. 1. 12:14
 17/24 anonim ***** válasza:
Úgy látszik nagyon nem ismered a férfiakat. Nem tudom hány éves vagy, vagy mennyire tapasztalt, de hát nézd, mindenből tanul az ember. Ki a saját, ki a más kárán. Te ezek szerint a sajátodon akarsz. Sok sikert hozzá 👍🏻
2022. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

21 leszek.

Mondhatnátok bármi konkrétabbat annál, hogy nem ismerem a férfiakat...

Szimplán nem érzem logikusnak, hogy komolytalan próbálkozásokat tegyen, úgy hogy nem vagyok rá vevő elég egyértelműen. Ráadásul több biztos forrásból tudom, hogy azt hiszi, hogy csak barátként tekintek rá, szóval nem azért csinálja, mert hátha egyszer feladom a távolságtartást. Konkrétan tavaly nyár vége óta, amikor megmondta azt, amit, én semmi olyanba nem mentem vele. Nem megyek át hozzá, hogy csak kettesben, sőt, a könyvtárban tanuláson kívül semmit nem csinálunk csak kettesben, és azt se mindig. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy miért érné meg neki csak úgy hülyíteni...

Csak szeretném tudni, hogy mi a szándék, de nem akarok úgy rákérdezni, hogy abból levágós legyen a helyzet

2022. szept. 1. 13:31
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekem az a szándék, hogy megdugjon. Most így jó?
2022. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#20 De ha dugni akar, akkor miért valaki olyannál próbálkozik, aki könyvtáron kívül nincs is vele kettesben? :D
2022. szept. 2. 01:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!