Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális,hogy kínosan érzem...

Normális,hogy kínosan érzem magam az első csók és körülményei miatt..?

Figyelt kérdés

Nem mostani eset, de sokszor gondolok rá.

Egyetemi gólyatábor második napja, nálam egy évvel idősebb egyik csapatvezető srác. Éppen nagy volt a sor a program helyszíne előtt, és a mi csapatunk tök messze volt bejutástól. Az eső elkezdett esni, szóval más fedél híján nagyon zseniálisan mindenki elbújt valamelyik toi-toiba 2-3 ember egyszerre. És hát én vele voltam és ott történt. Igazából ennyi. A tábor alatt jól elvoltunk kötött programon kívül is, semmi nem történt csókon kívül. Azt hittem megvolt a kémia, lehet ebből valami, stb. Erre utolsó nap közölte, hogy am van barátnője, szereti, nem akarja elhagyni, stb, de engem is kedvel, de inkább legyen vége, mert nem lenne helyes, talán később, ha mind a kettőnknek úgy adódik, akkor talán esetleg....


2022. aug. 31. 03:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert a smacira vevő voltál. Ebből indul ki. Tudja, hogy te vonzódsz hozzá. Na. Légyszi, ne játszd már az ostobát!
2022. szept. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

#21 Egy éve megtörtént. Az tök régen volt.

Ráadásul írtam, hogy úgy tudja, hogy nem akarok tőle semmit

2022. szept. 2. 02:38
 23/24 anonim ***** válasza:
Te jártál jobban, mert ez a srác egy gerinctelen alak.
2022. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nekem is vacak volt az első csókom...15voltam, egy buliban kissé ittasan. Volt egy srác, aki a 18.szülinapját ünnepelte és valahogy táncoltam vele, majd csak úgy lesmárolt. Hiába toltam volna el, csak nyomult, dugta a nyelvét, lefogott. Valahogy utána sikerült elsodródni tőle. Pár nap múlva tudtam meg, hogy van barátnője (közös ismerős mondta, mert látott a bulin együtt vele). Mivel nem tetszett, nem akartam tőle semmit, így ennyibe is maradt, csak egy ciki és gáz emlék. Pár hónap múlva még egyszer találkoztam vele, de akkor is buliban és akkor is részeg volt, nem ismert fel sem szerencsére.


Na de a lényeg. Ne akarj olyat,aki mást megcsal, mert téged is meg fog csalni. Legalábbis nekem a csók is megcsalásnak számít. Persze, ha téged nem zavar az ilyen, akkor nem lényeg, de én maradi vagyok.


Ha találkozol az igazival, akkor tudni fogod és minden menni fog, nem lesznek kétségeid.

2022. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!