Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen volt idáig a legrosszab...

Milyen volt idáig a legrosszabb főnök akivel össze hozott a sors életetek során?

Figyelt kérdés

Történetekre lennék kíváncsi.

Én egy pár éve elmentem az egyik budapesti szállodába beugrósként egy rendezvényre és az ottani főnök azzal kezdte, hogy mindenkitől beszedte a telefont, hogy nehogy bárki is nyomkodja és kijelentette, hogy ha bárkinek wcre kell menni, akkor nála kell jelentkezni különben, ha ez elmulasztásra kerül, akkor nem lesz kifizetve a nap.

Ezen felül egész végig nagyon lekezelően bánt mindenkivel sokszor üvöltözött is.

Akkor még csak ép 18 voltam nem mertem kiállni magamért, ma már biztos, hogy nem hagynám ezt. Voltak egy páran akkor akik elmentek onnét.



2022. szept. 1. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Vezetett egy intézményt, de valami tök-totál álomvilágban élt szerencsétlen. Minnden vezetőjét el tudta altatni a "sikerekkel".
2022. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

15 évesen a legjobb barátnőmmel elmentünk a Pennybe árufeltöltőnek. Voltak könnyebb dolgok is, de a főnökünk (aki egyébként nő volt) direkt nekünk adta a nehezeket. De tényleg voltak köztük nagyon nehezek is, amiket magasra kellett pakolni. A nőnek a másik mániája volt, hogy nem lehetett beszélgetni, de kb annyira se, hogy műszak eleén nem is köszönhettünk egymásnak kb. Barátnőm pakolás közben nem bírta el az egyik ilyen nehéz dolgot, amit rábíztak, és segítséget kért egy fiú munkatársunktól. Ezt pont észrevette a főnök, erre úgy leb.szta, hogy ne beszélgessen, hogy még haza is küldte...


A másik az 1,5 éve volt a Samsungban, vele hálistennek nem dolgoztam együtt közvetlenül, de a mi részlegünk melletti részleg vezetője volt és akik onnan jöttek át hozzánk, meséltek róla igazi rémtörténeteket. Pl sokszor csinált olyat, hogy üvöltözve végigment a soron, és aki éppen nem volt neki szimpatikus, arra ráordított, hogy "te ki vagy rúgva" és tényleg elintézte, hogy másnap már ne jöjjön be az ember. Vagy elkéredzkedtek wc-re az emberek a műszakvezetőtől, aki elengedte őket. Utána jött ez az ember és nem akarta elhinni, hogy wc-n vannak, így odaállt a wc ajtó elé és minden kijövő embertől megkérdezte, hogy "te pisiltél vagy kakiltál?". Egy lány erre azt válaszolta, hogy megjött, mire elkezdett vele üvöltözni, hogy "mi jött meg?". Hát nem az esze, az tuti... Az az ember 100%, hogy bolond, de azóta még feljebb került a ranglétrán...

2022. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

6 munkahelyem volt eddig. Nőként sajnos rossz női és férfivezetőkkel is dolgoztam már.

A legrosszabbak között volt olyan férfi, aki abszolút konfliktuskerülő volt. Semmi tekintélye nem volt, állandóan hülye döntéseket hozott, rossz embereknek hitt. Nem volt vezetőnek való.

Ugyanakkor volt olyan női vezetőm, aki abszolút jófej, kedves, segítőkész volt…az idő 50%-ában. De a másik felében egész nap nem beszélt az emberekhez, csapkodott, flegmázott, nem válaszolt, vagy épp azzal dobálózott, hogy felmond, esetleg sírva szaladt végig az irodán, mert neki kínja volt.

Hiába volt jó vezető az idő 50%-ban, mert a maradékban egy totálisan labilis hibbant nőszemély volt. Nem vezetőnek való.

2022. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A Samsungos story tényleg nagyon durva. Nem is értem, hogy nem vérték még agyon az ilyet..
2022. szept. 1. 21:18
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

Női főnök. Kikezdett a párommal.(párom magában meg le...zta, es ennyi a sztorijuk)


Másik korábbi helyemen pedig a férfi főnököm engem molesztált zaklatott(amugy jó házassaga van meg fiatal felesége), a sok férfi kollega meg a főnök mellé állt, és elnézte mindenki azt amit müvel. Amugy a férfiakat kötelezte az ülve pisilésre, amikor mondta a ferfiak bólogattak, egyedul él hűltem el hogy ebbe is beleszol, ez magánszféra sértése szerintem.


Valamint nem hagyott reggeli időt vagy ilyesmi, így wc ben kellett mindig gyorsan bekapnom pár falatot, hogy ne essek össze meloban délig.


Felmondtam már muszájbol a zaklatas miatt és még ő fenyegetett munkaugyi perrel hogy vmi hibát ha lenne, direkt a nyakamba akarna sózni mintha szándékos lett volna.

2022. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Fúj milyen undorító, mocskos, beteg féreg mind! De azok is, akik ezt tűrik és lenyelik, azok sem ép elméjűek.
2022. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Nekem annyi volt, hogy a főnök szerencsejáték függő volt. Ha kifizettek egy munkát, akkor adta a fizetést, nem is keveset, de 2-3-4 havonta. Ha valaki aznap nem volt ott, az lenaradt, mert este már ment a kaszinóba a pénzzel. Egyébként nem szólt bele semmibe, jó lett volna, ha nincs ez a függőség. Volt, hogy a pincében bújkált, mert jöttek valami tartozásért nagydarab emberek, le kellett tagadni, hogy ott van😂
2022. szept. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
Sok rossz volt, a legrosszabb talán aki hozzám vágott egy kulacs vizet, mert lassú vagyok. Egyébként kész röhej, mert nem vagyok lassú, a 19. munkahelyemen (ebből egyszer rúgtak ki, 18-szor én jöttem el) dolgozok és ezt még csak ott hallottam.
2022. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%
5-ös:És ha azután is állva pisilnének a pasik akkor azt a főnök honnan fogja megtudni???Leskelődik a wc-be vagy be van kamerázva vagy micsoda?
2022. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%

1. Három hetet dolgoztam neki, mint építőipari segédmunkás. A fizetésem negyedét adta ide, és bejelenteni sem volt hajlandó. Mai napig nem fizetett ki, pedig öt év telt el. Azóta meglépett külföldre, mert annyi tartozása van, hogy már egyszer megverték érte, mert mindenkivel ugyanezt csinálta.

2. Pennyben dolgoztan rögtön ezután, ahol egésznap nem lehetett enni, inni kimenni, de még mosdóba sem lehetett menni. Kétszer megálltam orrot fújni, és a főnök torkaszakadtàból üvöltött velem a vásárlók előtt, hogy mit képzelek, hogy nem dolgozok.

Első nap el volt várva, hogy tudjak mindent, nem kaptam acélbetétes bakancsot (pedig előírás lett volna), emiatt többször bevertem a lábam, stb. Harmadik nap leléptem, mert a főnök azt mondta, hogy hozzak ki egy raklapot, mindegy melyiket. Kétszer kérdeztem vissza, hogy biztos mindegy melyiket? Mondta, hogy igen, úgyis kettő van a raktárban, mindkettő le lesz ma szedve. Kivittem az egyiket, erre leordított, hogy ő nem ezt kérte, vigyem vissza. Én meg a békàval úgy bántam, hogy sehogy, mert akkor volt a kezemben először, és rettegtem is tőle igazából. Vissza se tudtam rakni a helyére igazából a raklapot, ekkor bejott, és nem kivette a kezemből a dolgot, hanem mellém állt, és elkezdett üvölteni. Ekkor mondtam neki, hogy lehet meg kellett volna mutatni normálisan a dolgokat, és tudnám. Összevesztünk, és hazamentem rögtön.

Amúgy minden műszak úgy kezdődött, hogy a biztonsági őr elvette a telefont tőlünk, pénztàrcàt, nyakláncot, és minden értéket. KÖTELEZŐ volt odaadni neki. A pénztárcàba az őr egyébként bele is nézett, átnézte mi van benne. Nem tudom milyen jogon, mert azóta én is letettem ezt a szakmát, és ma mar azért tisztában vagyok a jogaimmal, és tudom, hogy ehhez nincsen SENKINEK joga, ha csak valaki nem hivatásos állományú.

3. Biztonsági őr voltam egy cégnél, a főnök mindig olyan szarsàg miatt hívott fel, hogy miért nincs betűrve a pólóm, a kollégám szólt, hogy nincs betűrve, meg ilyen hülyeségek. Őrként nekem kellett sepregetni, havat lapátolni, sózni, stb. Kb ezer feladom volt egy fizetésért, 700 forintos órabérben, és a benzint nem terítették.

Ezek kényszeres megoldások voltak amúgy, mert nem volt más sajna. Mindenhonnan léptem, amint tudtam.

2022. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!