Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak hogy boldog legyek?

Mit csináljak hogy boldog legyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem a barátaim igazából utálnak, van egy barátnőm (lány vagyok és nm érdekel hogy ki mit mond, bi vagyok) és van egy bff-em, ők mostanában nagyon sokat vannak együtt, kicsit úgy érzem hogy már kirekesztenek, a bff-em mondta hogy majd találkozunk vasárnap és majd a barátnőm is jön aztán hirtelen más nap egyszerre rám írnak hogy a vasárnap le fújva, ott már gondolkoztam azon hogy most ők azért mondták mert nm akarnak velem találkozni?

Vagy csak azért mert valakinek közbe jött valami, de szerintem nm akarnak találkozni velem.

És akkor most menjünk egy más témára, most a családomról lesz szó.

Az anyum is utál engem, és persze imádja a húgom és a bátyám, ez a tipik családi dolog, anyum utálja a melegeket szóval nagy szívásban vagyok, de már nm bírom ki hogy ne mondjam vagy írjam le valakinek/valahova, de van egy baj.

Nem tudom el magyarázni hogy milyen érzés szóval össze vissza írom már a dolgokat.

Vissza térve a barátaimhoz, annyira utálom amikor a barátnőm küld egy képernyő fotót és ott van a bff-ennek a messenger feje.

Néha el gondolkozok azon hogy miért élek még, mert hát nincs olyan ember aki szeret, ha lenne is az is gondolom kamu lenne szóval már nm barátkozok.

Most a tesómról lesz szó,

Na ő az a tipik okos de igazából egy köcsög, engem minden nap bántalmaz, már kétszer is eltörte az ujjam, de anyumnak még mindig ő a kedvence még akkor is ő lenne ha meg ölne.

Szerintetek mit csináljak?



Gondolom sokan nm olvasták el ezt TvT

De nekem jó érzés volt le írni :)



2020. aug. 18. 01:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem menj el szórakozni fogd magad menj meleg bárokba ahol tudsz ismerkedni barátkozni

Menj el koncertezni vagy ami feltölt kikapcsol én pl egy koncert alkalmával egy lánnyal tok joba lettünk hogy nemsokára ra barátnők lettünk

Te is tálald meg azt a közösséget ami befogad le kell sza*ni aki csak lehuz találsz magadnak jó barátokat ismerősöket fiukat/lányokat akik hasonlóan gondolkoznak majd mint te ...stb járj el olyan helyekre amik téged érdekelnek és ismerkedj meg másokkal

Nem kell puncsolni senkinek ;)

2020. aug. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Masztizz egyet
2020. aug. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Én először egy helyesírási gondra figyelmeztetnélek: ha az igekötő közvetlenül az ige előtt áll: le és írni, akkor az igével egybeírják: leírni, elmenni, megnézem stb., de ha van köztük egy harmadik szó is, akkor három szóba írandó le akarom írni pl., mert nem az tartozik össze, hogy leakarom (mert az önmagában nem jelent semmit sem), hanem az, hogy leírni.

A bánatodról annyit, hogy ha bi vagy, talán lehetsz még hetero is, biztos tudják otthon, hogy bi vagy, és azért nem szeretnek. Mi tagadás, én sem szeretem a homokosokat, öngyilkos is lennék, ha a gyerekem az lenne. Őket is meg lehet érteni.

2020. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#3 a helyesírás hogy jön ide itt senki sem egy Kazinczy :)

Amúgy meg egy biszexuális nem lesz hetero soha ahogy egy heteroszexuális nem lesz soha bi vagy meleg

Identitást nem tudsz változtatni

Ez veled születik

És elég szomorú hogy ha születne meleg bi vagy tökmindegy kihez vonzódik gyereked és te felakasztanad magad

egy anyának nem az számít hogy a gyereke boldog legyen ????? Nem az számít hogy kivel !!!

Elég szomorú ha felszínes dolgok ellepik a szemedet és nem látsz tisztán :(

2020. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne sanyargasd magad fogadd el magad olyannak amilyen vagy. Békülj meg önmagaddal és úgy alakítsd ki az életed. Ilyen vagy és ilyennek fogadjanak el. Aki igazán szeret annak megfelelsz így is.

Optimizmus 10 pontja!

1 Jó szokásokat fogok kialakítani és ezek rabja leszek!2 Szívemben szeretettel köszöntöm a napot !3 Rendületlenül kitartok míg a sikert el nem érem!4 A természet legnagyobb csodája vagyok!5 Ma úgy fogok élni ,mintha ez lenne az utolsó napom !6 Ma úrrá leszek az érzelmeimen!7 Nevetni fogok a világra8 Ma megszázszorozom értékeimet9 Most fogok cselekedni10 imáimban útmutatást kérek

2020. aug. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4 Nati


Tévedés, hogy "veled születik". Meg vagy tévesztve.

2020. aug. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6 miért szerinted vki gondol egyet hogy meleg akar lenni vagy mi ? Ezek veled születnek itt nem te döntöd el ahogy azt sem hogy biológiailag fiúnak vagy lánynak születsz nem te döntöd el az anyaméhben hogy milyen bőrszínt akarsz magadnak nem te döntöd el hogy gazdag családba szuletsz vagy szegénybe az identitást sem te döntöd hogy kihez vonzodsz a női egyedhez vagy a férfiakhoz ezek minden ember sajátosságai ezekről nem tehetsz csak annyi hogy a kuldosegeket meg tudod változtatni a lelked erzesed vonzalmat vágyat NEM ha nem tetszik a hajad be festheted ha nem tetszik a szemed létezik kontaklencse ha nem tetszik a borod színe van smink ha lánynak érzed magad be biológiailag fiú vagy semmi baj ott van a plasztika ha alacsony vagy vegyél magassarkut vagy mutesd meg magad lábszár hosszabbítás ha kicsi a melled a mell plasztika létezik ...stb

De a lelked vonzalmak ...stb minden ami nem megfogható azon nem Igazán mert több annál csak felszínes dolgokon tudsz valtoztatni

A rossz szokáson tudsz változtatni de érzelmeken nem

Hogy világos legyen neked ha lány vagy próbálj vonzodni egy lányhoz ha fiú vagy próbálj vonzodni egy fiuhoz ha szerinted nem veled születnek ezek a dolgok hanem választhatod akkor tessék itt van a lehetőség

Kivannad a másikat ? Vonzódnal hozza ? Beleszeretnel ? Összeházasodnal vele ? Le tudnád élni az életedet ?

Garantálom hogy heterokent a saját nemeddel elképzelhetetlen lenne mindez ugye ?

Egy Homoszexuálisnal az ellenkező neművel való kapcsolat lenne lehetetlen

Max beskatulyazva élhetsz egy “idegennel” akihez semmi érzelem érzés nem kot össze csak mert mások a fiú lány kapcsolatot tartják “normálisnak “ de kérdem én az kinek jó ? Pl ha egy srác meleg de elnyomja és barátnőt szerez látszólag minden oke fiú +lány

De nézzünk a mélyebb részbe a fiú valójában soha sem tudja megszeretni a lányt ( esetleg nem áll fel a dolog) nem kapcsolja őket komoly érzelem a fiú nem szívesen akar hozzáférni a lanyhoz

A fiúnak szenvedés az egész

És nézzük meg a lánnyal mi a helyzet o sem lesz boldog mert nincs meg a kemia nem fog a fiúról érzelmeket kapni nem fog kielegulni és az egész kapcsolat érzelemmentes vadidegenekke torkollódik akik együtt élnek de meg is külön együtt esznek de meg is külön együtt néznek tevét de mégis egyedül ...stb ez semelyik félnek nem jó a lány megérdemeli az igaz szerelmet hogy szeretetébe legyen ahogy a fiú is

Mindenkinek joga van azt szeretni akit

2020. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tévedsz, nem "született veled". HA úgy lenne, kimutatható lenne, de nem az.


Azért gondolod azt, hogy veled született, mert nem emlékszel a traumára, az esemény(ekre), amik következményeként kialakult. Amikor későbbi eseményekre vezethető vissza, amikre jóval később visszaemlékeznek, akik elszenvedték, csak akkor válik nyilvánvalóvá, hogy mi okozta.

Pl. a híres művész áldozatai tizenévesen szenvedték el, hosszú évekig a lelki védekező rendszerük elfojtotta az emlékezetüket, és 30 után elkezdtek emlékezni, magukat hibáztatva.

A pillanatnyi helyzet feltárható, HA valaki nem menekül a "velem született"-ség kényelmes elméletébe.


Mindenkinek joga van hazugságba menekülni az igazság elől. Főleg, ha kihasználják a hiszékenységét ebből élő csoportok.

2020. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 neked elmentek otthonról vagy mi a fa** van ?

Mondom ha te szerinted változtatni lehet őket akkor te is változtasd meg az identitasod

Olvass sokat és ne csak nézz hanem láss is itt van a link :


[link]

2020. aug. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8 eljutottal a szöveg ezen pontja hoz

“Jelenleg nem áll rendelkezésre semmilyen olyan komoly bizonyíték, ami alátámasztaná, hogy a nevelés vagy a kora gyerekkori élmények illetve az elfogadó, vagy liberális környezet befolyással lennének a szexuális irányultság kialakulására”

2020. aug. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!