Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önöknek nincs elegük ebből a...

Önöknek nincs elegük ebből a három embertípusból?

Figyelt kérdés

1. fiatal anyuka, aki mindig az út kellős közepére parkolja le a babakocsit az üzletekben, boltokban pont úgy, hogy ne lehessen tőle közlekedni, és úgy járkál fel s alá, mint ha ő lenne az atyaúristen.


2. "Sziámi ikrek". 3-4-5 (vagy akár több) fős csapatok, akik a legkeskenyebb járdán is egymás mellett közlekednek, úgy, hogy aki szembejön velük, az véletlenül se férjen el. Inkább neked jönnek, minthogy 2 másodpercig szétváljanak.


3. Járdán biciklizők, akik azt hiszik, hogy nekik elsőbbségük van csak azért, mert kerékpárosok, és mert ha ütköztök, akkor nyilván nem ők húzzák a rövidebbet. Őket sem érdekli, hogy milyen keskeny egy járda (és akkor is bevágnak két egymással szembe közlekedő gyalogos közé, ha a fene fenét eszik is), vagy hogy a járda mellett ott van a szépen felfestett biciklis-sáv az úton (persze keresztbe-kasul meg simán átvágnak az utcán).



2022. szept. 9. 15:56
1 2 3
 1/24 Psycho ***** válasza:
87%

Valóban elég irritáló az ilyen. Sajnos ezek mellett még egy csomó hasonló esettel lehet találkozni.


Nem tudom, ma hol tart az illemtan oktatás, de sokaknak van bepótolnivalójuk. A másik pedig egy kis odafigyelés, és némi empátia, hogy észrevegyem, a másik is ugyanolyan ember, mint én.

2022. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Engem mindenki irritál aki nem képes figyelni a másikra.
2022. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
4. Buszon, villamoson az ajtó közepébe álló #mobiltelefontnyomkodó zombik, akiktől se fel, se le nem lehet szállni, mert olyan szinten nem érzékeli a külvilágot a baromarca.
2022. szept. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

Ezek mind irritálóak..

De még én is mondom pár példát:

Bírom hogy vannak emberek,akik valami hülyeséget követnek el,és nem is az hogy besértődnek,hanem még nekik áll feljebb hogy hogyan mered szóvá tenni,meg biztos te csináltál valamit rosszul..

Meg másik:

Bírom amikor vannak csávók,akik képesek gúnyolódni másik kínos tetteire (PL:leöblitette magát és a nadrágrára ment),és kioktaják hogy milyen hülyék és megmondják a tutit.

Meg hozzá kapcsolódik amikor valaki direkt beszólogat,kötöszködik tróger módon,és aztán csodálkozik ha besértődnek rajta és obégatnak vele...

2022. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem 3 tipus van. A fentieken kivul van még:


Pl az oregasszonyok is, akik feltartják az egész sort az aproikkal is, meg nem értenek semmit. Meg mindenhol leallitanak mindenkit beszelgetni es pl buszon vagy orvosnál elmenekulni sem tudsz előlük.


Vagy akivel udvariasan elengeditek kikerulitek egymast, deátszik a fején vagy felvett álarcán tul, hogy legszivesebben meg is ölne, hogy miert pont arra jöttel amerre ő.


Vagy aki helyes tetszik bármi random, levegőnek néz észre se vesz stb akkor is ha nem egyszer futtok össze es egymáshoz is vagytok véletlen öltözve. A vaklegyek.


Aztán a bókolgató undoríto emberek akiknek vágj jópofát a bókjaihoz illedelmesen, elvégre csak jókat mondott.


A lehúzó rámtapadó zaklato engem szidó csövesek kérincsélők uokni ágynemű árusok, szórólaposok


Vagy amikor leülsz egy padra (akár enni), biztos akkor jönnek a lábad alatt is söprögetni, neked tolni a kézikukát, melléd ülni a közmunkások


Amikor zöld van es átmennél a zebrán de akkor indítják rádkanyarodva az autokat is, akik lesz.rják, hogy a zebrán is zöld van, és nők pánikban - mikor aztaa egy gyalogos- fék helyett a gázt nyomják. Aztán neki áll feljebb.


Amikor járda javitás utjavitás van házépités bármi, akkor hónapokig kerulgethetsz egy rakat mindent nem mehetsz a sajat utvonaladon és semmit nem képesek 2 -3 nap alatt megcsinálni szigoruan minden honapokon át készul csak el. Es ha nagynehezen kész valami akkor elkezdik a kovetkezo helyen amit aztán megint kerulgethetsz kerülőkkel honapokon is át..


Vagy amikor pl cukraszda vagy húspultnál állsz már fél órája mire jön egy kiszolgáló, erre az akkori pillanatban érkezett másik vevőt szolgálja ki helyetted. Akkor is ha egyértelmű hogy te voltál ott hamarabb de a másik idősebb vagy sznob vagy bármi.


Vagy amikor keresel vmit es az elado letagadja hogy van, vagy nem ajánl helyettes tefméket pl gyogyszertár es elkuldene azzal hogy nincs viszlát, igy jobb felkeszulve menni hogy többfele vitamin név gyogyszernév van a tarsojodban.

2022. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Az első még kezelhető, mert az embereknek van szája. A bátortalanabbak csak szimplán beállhatnak úgy, hogy az akadályt képező embernek se legyen annyira kényelmes a járkálás. (Hátha észreveszi magát.)

Pont tegnap jöttek velem szembe ilyen "Sziámi ikrek". Olyan gyönyörűen "robbantottam" szét őket az útitáskámmal, hogy még magam is meglepődtem.

A járdaharcos kerékpárosok sem jelentenek különösebb gondot, csak akkor, ha limitált a hely, illetve ha nem belátható az adott járda.

Egy pár példával én is kiegészíteném…

Számomra sokkal zavaróbbak az elektromos rolleresek. Szinte nem is lehet hallani, amikor mennek, nem jelzik, amikor előznek, és még gyakran a bicikliúton IS otthagyják a rollert, természetesen KERESZTBE. És ha a legutolsó példa miatt balesetet okoznak, akkor ki is lesz a bűnös?

Zavarnak a bagósok is. Amikor bemegyek vagy kijövök egy áruházból, akkor át KELL verekednem magam, mert azok valamiért csak a be és kijáratnál képesek tobzódni, a füst mellett még külön akadályt is képezve. Amikor sétálok, akkor kénytelen vagyok gyors léptekkel megelőzni az előttem billegő bagóst, mert ugyebár én nem ragaszkodom ahhoz a sz*rszaghoz, amit az éppen szopogat. És ezen felül még veszélyt is jelentenek, mert nem egyszer, nem kétszer láttam már olyat, hogy vezetés közben "véletlenül" kirepül a csikk az ablakon. Na most, ha ez egy gyúlékony terület mellett történik, akkor a csikket kidobó idióta, a tudta nélkül fog egy újabb tűzesetet okozni. A kiülős éttermi, cukrászdai "füstölt" hangulatról már nem is beszélve.

Utálom azt, amikor bevásárlásnál, ügyintézésnél belelihegnek a nyakamba. Az oké, hogy már nem igazán érvényesül a 1,5m távolság, de ez nem azt jelenti, hogy fájna a betartatása. Komolyan nem képesek bizonyos emberszabásúak belátni, hogy nem jutnak előrébb, ha állnak előttük? Ilyenkor mindig szívesen finganék egy hangosat és szagosat, csak hogy érezzék a törődést, és tanuljanak a hibájukból.

Zavarnak a zebra mellett CSAK ácsingózó, pletykálkodó, telefonnyomkodó emberkék/zombik is, akik maguk sem tudják, hogy át akar-e menni, vagy sem. Természetesen megállok, mert ugyebár ott áll, de amikor kiderül, hogy mégse, és én elindulok, akkor mindig ott van a félsz, hogy megbüntethet a rendőr, mert ő meg úgy látta, hogy nem álltam meg a gyalogosnak. A büntetést természetesen nem tudnám átterhelni az említett gyalogosokra. Sajnos...

És konklúzióként tényleg az lenne a megoldás, ha bizonyos emberek képesek lennének egy picit kihúzni fejüket a seggükből, és észrevennék, hogy hány embert hátráltatnak, vagy okoznak nekik kellemetlenséget pusztán azzal, amit tesznek. 🤔

2022. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

5

"Vagy amikor pl cukraszda vagy húspultnál állsz már fél órája mire jön egy kiszolgáló, erre az akkori pillanatban érkezett másik vevőt szolgálja ki helyetted. Akkor is ha egyértelmű hogy te voltál ott hamarabb de a másik idősebb vagy sznob vagy bármi."


Fhu ez mennyire igaz. Múltkor éppen ez történt. Volt egy sor a húspult előtt, ami most történetesen a másik irányba sorakozott fel, mint általában. Az, hogy melyik a vége egyértelműen látszik, mert középen van a mérleg és látod, hogy épp kit szolgálnak ki. Beálltam 4.-nek a sorban. Amikor már csak 1 valaki volt előttem, elkezdett kialakulni egy másik sor is, pont az ellenkező irányba. Természetesen, amikor én következtem, rögtön a szódásszifonszemüveges nyugdíjast akarta a nő kiszolgálni, de nem hagytam magam.

2022. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A biciklisektől én is falramászok, és az elektromos rolleresek is egyre többen vannak, persze mindkét csoport szigorúan a járdán. Ja és nem elég hogy a járdán mennek, még jól meg is nyomják, hogy ha nekimennek egy szerencsétlen járókelőnek, garantáltan mentőt kelljen hívni hozzá.
2022. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

"Zavarnak a bagósok is."


Különösen értelmes alfaját képviseli ennek a kasztnak: Ülsz a buszon és éppen álltok be a megállóba, ahol kedélyesen cigarettázik egy várakozó utas (ez alaphangon egy 20-50 ezer Ft közötti bírság hivatalosan), majd amikor a jármű ajtaja kinyílik, még egy utolsó slukkot beszív, csikket eldobja (szigorúan a busz és a járda közti 15-20 centis résbe és mindig pont beletalálnak) felszáll és az utastérbe fújja ki a füstöt.

2022. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
te boldog ember vagy ha csak ez a 3 csoprt zavar
2022. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!