Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néz mindenki sokkal...

Miért néz mindenki sokkal fiatalabbnak a tényleges koromnál?

Figyelt kérdés

Nemsokára 18 leszek. Amikor ezt elmondom az embereknek, teljesen ledöbbennek és közlik, hogy ne haragudjak de nem tűnök többnek 12-14 évesnél. Ez nem csak egyszeri eset, tízből kilenc ember kislánynak néz. No de, akárhogy is töröm a fejem, nem tudok rájönni miért.

Nem vagyok magas, de túl alacsony sem, 165 cm. Nagyon vékony vagyok, ezért nincsenek nagy melleim, de nem vagyok lapos, se elöl, se hátul. Az arcom se gyerekesen kerek, bár az állam pici és magas a homlokom. Nem szoktam erősen sminkelni magam, ennyire számítana? Nem hiszem, hiszen rengeteg felnőtt nő sem sminkel, mégse nézik őket fiatalabbnak. De akkor mi lehet az oka? Van valami ötletetek? Elég kellemetlen érzés, amikor velem egykorúak lekislányoznak és nem vesznek komolyan.



#életkor #kinézet #babaarc #gyerekes külső
2018. júl. 25. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Késön érö tipus vagy! Legyen ez a legnagyobb problémád!
2018. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pont ezaz, hogy nem vagyok későn érő. Mind nemi, testi mind szellemi tekintetben a koromnak megfelelő érettségi szinten vagyok. Ezért nem értem a helyzetet
2018. júl. 25. 22:02
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

Jól van,akkor megmondom öszintén gyerekes vagy! Mármint testileg.

Biztos nagyon vékony vagy.Hány kg?

2018. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Visszamaradtál a fejlődésben.
2018. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Wááá Kedves 4es,akkor ezek szerint megszökött a visszamaradott? xd
2018. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
velem is ez van, 25 éves nő vagyok, tinédzsernek néznek, mert nekem babaarcom van és szőke vagyok. épp most döntöttem el, hogy sötétre festem a hajam, az öregít legalább. pedig én sminkelek is...
2018. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
30-as korodban meg,majd 20nak néznek! Akkor lesz ám öröm benne! :)
2018. júl. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Gyerekes, fejlődésben visszamaradott? Egyre jobb :D Javaslom a teljes kérdés elolvasását, írtam, hogy teljesen "fejlett" vagyok a koromhoz képest. Nyilván örülni fogok később, de ez jelen pillanatban nem tud vigasztalni.


Azt azért jó látni, hogy másnak is van ilyen problémája. A sötét haj jó ötlet, bár nem szeretnék megválni a (szintén) szőke színtől.

2018. júl. 26. 00:36
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Én sötét hajú vagyok, mégis 35 évesen 18-nak néznek.Pedig 181 cm vagyok csak kisimult,"babaarcom van(jaj de utálom ezt a kifejezést😂).
2018. júl. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

31 vagyok, mai napig személyit kérnek, ha piát veszek. Pedig soha nem voltam vékony, mindig duci és kövér közt ingadoztam, nagy mellekkel. És natúr sminket hordok.


Szerintem ennek az archoz sokkal több köze van, mint a testalkathoz.

2018. júl. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!