Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az a nő aki rivalizál más...

Az a nő aki rivalizál más lányokkal, irigykedik rájuk, mennyire lehet önbizalomhiányos? Vagy csak kavarni szeret?

Figyelt kérdés

Némelyik munkahelyen mint nő tapasztaltam.


Normális vagyok vele, udvarias, kedvesen szólok hozzá, de úgy néz rám mint a koszos rongyra, grimaszol és olyan lekezelő hangnemben beszél velem, mintha én valami csúnyát mondtam volna.


És utána is mérgesen néz rám mikor mással beszélek.


Mielőtt valaki ezt mondaná, ez nem csak magyarokra jellemző (itthon mindenhol azt hallottam).


Dolgoztam más nemzetiségűekkel (nem írom le kikkel, ne tűnjek rasszistának), és ugyanezt vagy durvábbat tapasztaltam.


Én másra nem tudok gondolni, mint arra, az illető irigy és féltékeny (ha nem bántottam, nem szóltam csúnyán).


Másokkal érdekes módon kijövök, ezt a pár kivételt leszámítva.


Mi lehet ennek az oka, ha egy nő rivalizál, mérgesen néz más lányokra, bunkó velük?


Olyan is akinek látszólag nincs oka rá, mert objektívan egy csinos, helyes nő.


Önbizalomhiány lehet? Alacsony az önértékelése?


Én szerintem az, akinek van önbizalma, el tudja fogadni magát, harmóniában van magával, az nem irigykedik más nőkre és nem rivalizál. Hanem nyugodt és kiegyensúlyozott.


Vagy csak egyszerűen ilyen kavarógép természete van az ilyen nőnek?


Mi a vélemémyetek?



2022. szept. 11. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Nők folyamatosan rivalizálnak. Nem hajlandók a sorban elfoglalt helyüket elfogadni. Olyanok, mint a tyúkok.😂 De tényleg. Szerencsére a többségnél okosabb vagyok, és feljebb is vagyok a ranglétrán így gyorsan leállítom őket. Fiatalabb koromban nagyon bosszantóak voltak.

46N

2022. szept. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen, aki elégedetlen az életével, boldogtalan. Nemcsak nők.
2022. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy irigyek. Én sem vagyok már fiatal, de a korosztályomban még mindig érzem, hogy ilyen undorítóan viselkednek az irányomba néhányan.

És igen, külföldön is megtapasztaltam.

2022. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Csak rohadt egy picit a lelke, - nem nagy ügy!
2022. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagy pszichológiai mélykutatást nem kell végezni, egy állatorvos ismerős mondta, valahol még az ember is egy állat bőven. Ösztönökkel, heves reakciókkal, stb.

Kb, mint amikor a kutya, macska körbeh*gyozza a területét, hogy az az övé.

Pasasként én is tapasztalatom ezt más pasasnál, amikor ott vagyok.(van, amikor nőkkel is, ez is a modern kor vívmánya...)

2022. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!