Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában szerintetek is...

Mostanában szerintetek is rosszabb indulatúak az emberek?

Figyelt kérdés
Miért lehet ez?
2022. szept. 12. 17:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%
Nyugodtan pontozzatok le, pont ezen az oldalon látom, hogy mennyire kettényílt az olló a valóság és a valóságtól eltávolodó emberek között... :D
2022. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
65%
Régen a világ minden táján a nap csúcs pontjának számított hogy családok és barátok kivonultak a főtérre, és egy marék tökmaggal végignézték a napi kínzást és/vagy kivégzést. De a boszorkány üldözések és a hidegháború alatt is előszeretettel jelentgették fel egymádt a népek, sokszor kicsinyes ellenszenv miatt, kínhalálra ítélve ezzel a másikat. Summa summárum, köcsögök voltak, vannak, és lesznek is, semmi nem változott.
2022. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"ugyanilyen bunkók voltak az orvosok és a nővérek mint most"


Mostanában viszonylag sokat jártam orvosnál, és pont azon voltam ledöbbenve, hogy mennyire jó fej volt mindenki. Pedig állami ellátás volt, és mégis.


Én is agyfaszt kapok a sok frusztrált seggarctól, de akkor is egy csomó jó dolog van odakint.

2022. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!