Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt ezen az oldalon miért...

Itt ezen az oldalon miért olyan rosszindulatúak néha egyes válaszolók?

Figyelt kérdés

Nemrég tettem ki egy másik kérdést a válaszolók nagy része csak fikázik, elítél, hülyének néz, kinevet. Ahelyett, hogy érdemben válaszolna a kérdésre. Úgy érzem nem szoktam olyan idióta kérdéseket kitenni, értelmesen megfogalmazott kérdéseket teszek ki amik beleférnek egy tűréshatárba.

Egyik kedvencem az volt amikor kitettem egy sima kérdést aztán írja be a válaszba az ember, hogy megy a jelentés. Rá negyed órára tényleg le lett tiltva a kérdés, tök megharagudtam erre a válaszolóra, de mivel anonim oldal nem tudom ki volt, meg a kérdéssel eltűnt a válasza. De úgy elfogott a méreg. Nagyon bosszantó, komolyan...

Más is szokott hasonlókat tapasztalni, milyen gyakran?


2022. szept. 14. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

milyen kérdés volt? Már ami miatt jelentettek téged?


Én a saját kérdéseimnél nem tapasztaltam ilyet, hogy általánosságban rosszindulatúak lennének... Nyilván mindenhol van egy-két troll, de normális kérdések esetén én nem látok ilyen általános tendenciát.

2022. szept. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Frusztráltak.

És azáltal, hogy másokat fikáznak, jobbnak érzik magukat a másiknál, tehát megvan az "én jó vagyok" illúziója.

Valójában pont, hogy kételkednek abban, hogy ők jók lennének és ezért van szükségük erre az inputra. Ha a másiknak szar, nekem picit jobb. Butaság. De sajnos így működik a frusztráció.

2022. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert végre név nélkül bele lehet rúgni a másikba. Hozzátenném, hogy én pont az anonimitásért szeretem ezt az oldalt, de mint mindennek ennek is van ára, ami az, hogy néha nagyon össze tud gyűlni a csőcselék.

Viszont máskor pedig olyan támogató válaszokat vagy üzenetet kap az ember, amit a saját családjától sem. Szóval ez ilyen.

2022. szept. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
1es, én amúgy alá tudom támasztani amit a Kérdező mond. Sok olyan kérdéssel találkoztam, hogy valaki benyögi, hogy "kamuuu" és annyi. Néha törlik a kérdést, néha nem. De maga a kérdésben leírt szituáció egyáltalán nem tűnik irreálisnak, maximum eltér az általánostól. Nekem is volt már olyan kérdésem, amit konkrétan töröltek, mondván kitaláció, pedig baromira megtörtént és komolyan tudott volna segteni pár válasz.... nagoyn rosszul tud esni az ilyen.
2022. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert az emberek általában a neten élik ki, magukat.

A való életben az ő életük is rossz, és itt vissza élnek az anonimitási jogukkal és bármit meg tehetnek emiatt szoktak gonoszkodni.

2022. szept. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

#4: (1-es vagyok)


Én is szoktam kamut írni, mikor ORDÍT a kérdésből, hogy az.

Azért ne tagadja senki, hogy tele van a GYK kitalációkkal, mesékkel, sőt legutóbb egy google-fordítással előállított szó szerinti ugandai megerőszakolásos sztorit adott elő valaki úgy, hogy az vele esett meg.

2022. szept. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

6, én nem tagadom, hogy sok a kamu, de ha a te konkrét bajodat kamuzzák le és törlik, akkor azért joggal merülhet fel, hogy valami nem működik jól ezen az oldalon.

Én úgy vagyok vele, hogy inkább legyen több kamu, cserébe egyetlen igaz sztorit se töröljenek, minthogy nincsenek kamuk, de törölnek valós segítségkéréseket is.


És amúgy.. értem, hogy az ugandai eset nem vele történt meg, dee attól még nem valótlan a kérdés. Mármint a szituáció adott, lehet rá megoldást keresni. Persze, semmit nem fog jobbá tenni a válasz, hisz a kérdező nem fog semmit sem tenni, de magára a szituációra még lehet keresni megoldást., vagy véleményt írni róla. Szituatív feladat. Sok esetben az ilyen kamu kérdezők úgysem nagoyn válaszolgatnak a válaszokra..

2022. szept. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak itt van ez, hanem amagyarok alapból ilyenek.
2022. szept. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

7: de valótlan volt a kérdés, nettó gumicsont.


Ha neki személyes esete lett volna, akkor azt írja le...


A GYK nem szituatív feladatmegoldásokra jött létre....

2022. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt a másik kérdés ahol megbántottak?


Egyébként vannak olyan dolgok és lesznek is amit a másik fél megtesz és számodra érthetetlen lesz, hogy lehet ilyen paraszt. Nem látunk egymásba és elég keveset is törődünk a másikkal. Lehet kitalációnak hitték vagy valami hasonló. Vannak rosszindulatú emberek, de talán nem minden mögött áll nettó rosszindulat.

2022. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!