Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt ezen az oldalon miért...

Itt ezen az oldalon miért olyan rosszindulatúak néha egyes válaszolók?

Figyelt kérdés

Nemrég tettem ki egy másik kérdést a válaszolók nagy része csak fikázik, elítél, hülyének néz, kinevet. Ahelyett, hogy érdemben válaszolna a kérdésre. Úgy érzem nem szoktam olyan idióta kérdéseket kitenni, értelmesen megfogalmazott kérdéseket teszek ki amik beleférnek egy tűréshatárba.

Egyik kedvencem az volt amikor kitettem egy sima kérdést aztán írja be a válaszba az ember, hogy megy a jelentés. Rá negyed órára tényleg le lett tiltva a kérdés, tök megharagudtam erre a válaszolóra, de mivel anonim oldal nem tudom ki volt, meg a kérdéssel eltűnt a válasza. De úgy elfogott a méreg. Nagyon bosszantó, komolyan...

Más is szokott hasonlókat tapasztalni, milyen gyakran?


2022. szept. 14. 10:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kérdésem. Nem törölték, és szerencsére sok normális választ is kaptam, de egy kicsit kiakadtam, mert rengeteg “kamu” válasz jött rá. Pedig nem volt hihetetlen történet, hiszen megtörtént velem! De az ilyenek itt élik ki magukat, nem lehet mit csinálni velük.
2022. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
84%

A kedvencem a "mi közöd hozzá?" típusú válaszok.

Ha valaki nem akar válaszolni, akkor miért nem pörget tovább?:D

2022. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Az oldal felhasználónak nagy része ma már vagy egyszerű proli, aki itt vezeti le a feszültséget, vagy troll.


sztem már alig van értelme az oldalnak, jó, ha 3-4 feltett kérdésemre összesen ha 2 hasznos válasz érkezett.


A legjobb, amikor akkora embernek érzi magát, hogy elmondja, máskor hogyan fogalmazzak, vagy kiírjak-e kérdést.

Az egyik észkombájn pár hete beszólt, hogy "milyen életem lehet, ha erről írok ki kérdést". mondja ezt ő, aki neki nem tetsző kérdésekre reagál és beleköt a kérdezőbe.

2022. szept. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!