Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyerekkori álmait hány...

A gyerekkori álmait hány ember valósította meg itt?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre a környezetemben, rajtam kívül senki nem valósítja/valósította meg a gyerekkori álmait. De miért nem? Változott a prioritás azóta? Az ember megváltozik?

2022. szept. 19. 18:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Gyerekként szerettem volna utazgatni és minél több helyre el jutni, ezt szerencsére meg is tudtam nagyjából valósítani igaz nemzetközi sofőrként.

Igazából semennyire sem volt beleszólásom abban hogy hova is mennék szívesen,oda mentem ahová küldtek és mikor nem voltam hulla fáradt akkor el mentem felfedezni a környéket.

Hirtelen olyan sok helyre küldtek,annyi mindent láttam, sokat is dolgoztam hogy egy idő után úgy döntöttem elég volt és szerintem ki is égtem benne.

Egy ideje mostmár mondhatom hogy a gyermekkori állmom megvalósult és kb meg is vagyok.

Büszke vagyok magamra hogy túléltem egyedül. 😀

Most 24 évesen várom az újabb ötleteket.

2022. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
14-es, sajnos te egy roppantul megcsömörlött, frusztrált valaki vagy. Még odáig se jutottál el fejben, hogy felfogd: mások becsmérlésével kvázi a saját fájdalmadat árulod el. Aki boldog, egészséges lelkületű, nincs szüksége arra, hogy másokat alázzon. A boldog ember megköszöni a sorsnak, hogy boldog lehet, és ezt úgy viszonozza, hogy másokat is tisztel maga körül. Kezd el gyakorolni mindezt, és meglásd, jobb és boldogabb ember leszel.
2022. szept. 19. 19:13
 13/29 A kérdező kommentje:
15-ös, de azért remélem, volt időd és energiád kiévezni mindezt, és nem kötelességnek fogtad fel :)
2022. szept. 19. 19:15
 14/29 anonim ***** válasza:
58%

>az alma, hogy kindercsokit egyen meg csipszet

Van ilyen ember, és nem lennél a helyében.

2022. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
19-es, indokold meg, miért nem lennél a helyében? Álmaid megvalósíthatóak lennének egy közértben. Ennél kevés dolog kényelmesebb. Ha olyan ember lehetnék, akinek a kezei közt morzsolgatni a homokot boldogság, hát örülnék neki! Sőt, ha az okozna nekem boldogságot, hogy a WC kilincset bámulom, akkor bámulnám álló nap! Mert csak ez számít az életben. Hogy az ember boldog legyen, és képes legyen dolgoknak örülni. Aki ezzel nem ért egyet, az élje le nyugodtan boldogtalanul az életét. Legalább nem irigyeljük egymástól el a másik életfelfogását.
2022. szept. 19. 19:22
 16/29 anonim ***** válasza:
89%
Hat aki szereti a csokit annak a csoki boldogsagot jelent, de nem ez az alma baszki 😂 en imadom a kutyamat, imadok vele jatszani mindennap mikor hazaerek, de nem ez az almom
2022. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
95%
7-es vok, még 99 nőt kell megqrnom lehet jelentkezni
2022. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
85%
Ne hazudj batya mindenki tudja h szuz vagy
2022. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
20-as, ne így nézd a dolgokat. Nekem akkor lett álmom a csoki, amikor nem volt. Amikor gyerekként nem volt rá pénzem, és csak sóvárgón mentem végig a sorokon. Sóvárogtam olyan termékek után, amiket nem kaphattam meg, innen indult ki az álmodozásom róluk. Ha nem lenne kutyád, vagy ha a mostani egy üvegfal mögé lenne zárva hetekig, hónapokig, évekig, hidd el, neked is az lenne az álmod hogy végre játszhass vele. Már ha szereted annyira.
2022. szept. 19. 19:29
 20/29 A kérdező kommentje:
7-es, akkor már csak 990.000 forintot kell összespórolnod, és irány a sarkok után kutatni!
2022. szept. 19. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!