Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyerekkori álmait hány...

A gyerekkori álmait hány ember valósította meg itt?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre a környezetemben, rajtam kívül senki nem valósítja/valósította meg a gyerekkori álmait. De miért nem? Változott a prioritás azóta? Az ember megváltozik?

2022. szept. 19. 18:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem felkötném magam, ha azt az életet kellene élnem, amit gyerekként megálmodtam. Én a jelen álmait élem és sokkal boldogabb vagyok. :)
2022. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
6%
Aztan meg en vagyok a rosszindulatu, de te hiszed, hogy csak koorvaval tud szexelni a csavesz 😠
2022. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
26-os, semmi rossz indulat nem volt bennem, sőt, biztattam őt ezen tevékenysége hajszolára. Neki az az álma, hogy 100 nővel szexeljen. Ennyit írt, nem volt semmi más megkötés, hogy "100 jó nővel", vagy "100 olyan nővel, aki tetszik". Ő csak 100 nőt írt, így a legegyszerűbb rájuk összespórolni. Mert mindenkit randira hívni, összejönni vele... macerás. Ha ez lenne az álma, oké. De neki semmi más nem kell csak 100 nővel szex. Erre a pénzszerzés a legegyenesebb út. Ennyi a lényeg.
2022. szept. 19. 19:37
 24/29 anonim ***** válasza:
Bennevagy rendesen a k0rvazasban teso. Mindent tudsz a temarol 😉
2022. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb gyermeknek teljesíthetetlen, vagy értelmetlen vágyai vannak. Például sok kislány szeretne hercegnő lenni, de ez nem megvalósítható.

Olyan is van, hogy valaki kisgyerekként kukás bácsi vagy takarító néni szeretne lenni, majd később már rengeteget tanul azért, hogy valami mást dolgozhasson, amivel több pénzt kereshet és jobban meg lesz becsülve a munkája.

Természetesen az én életem sem úgy alakult, ahogyan azt öt évesen elterveztem. Furcsa is lenne, ha bármi is úgy lett volna. :D

2022. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
33%
7-es vok nem mék örömlányhoz, egyik nő se ér annyit h fizessek a hallyukáért a fenekében
2022. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Semekkora részét.

Nem volt rá lehetőségem. Rossz lapokat osztott a sors.

Ez a felnőttéválás lényege. Beletörődni, hogy mit dobott a gép, és elengedni a számunkra elérhetetlen álmokat.

2022. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Persze, vannak hülye álmok gyerekként, én például szerettem gyerekként a LEGO-t, és ezért LEGO gyáros munkás akartam lenni, hogy - akkor úgy hittem így megy - minden munkanap után hazavigyek egy zsák LEGO-t. De a gyerekkori naivitás akkor sem rombolhatja le a legbelsőbb vágyakat. Azok szerintem nem változnak később sem, maximum letisztulnak. Például, bár LEGO gyáros nem lettem, most is szeretem a LEGO-t, úgyhogy van is belőle a házban. Na mindegy, csak azért mondtam, hogy van különbség a naiv hülye kis álmokról, meg a valódi szenvedélyes álmokról. Ez utóbbit szerintem a legtöbb ember azért üldözi életében.
2022. szept. 19. 22:58
 29/29 anonim ***** válasza:
49%

Gazdag akartam lenni, elértem, de annyi traumát sikerült szereznem az iskolákban, hogy már az öngyilkosságon gondolkodom.

Pszichológusom is küldene máshoz... Full reménytelen az egész életem

2022. szept. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!