Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudtok túllépni azokon...

Hogyan tudtok túllépni azokon a kellemetlen dolgokon, amiket tesztek?

Figyelt kérdés

Én valahogy nem tudom elengedni őket, folyamatosan kísértenek, régiek is, újak is. Tudom, hogy apróságok, de olyan kínosnak érzem őket, hogy ilyet csináltam, így elrontottam valamit. Leginkább akkor rossz, ha tudom, hogy mások is tudnak róla, és ezekkel az emberekkel találkoznom is kell.


Hogyan engedjem el a "szégyent"? Ti hogyan csináljátok?


2022. okt. 3. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok, előjönnek néha dolgok az agyamban, amiket bánok, vagy akik kínosak voltak, és ezeken rágódok.. próbálom ilyenkor elterelni a figyelmem valamivel. Dehát szerintem teljesen nem lehet ezektől megszabadulni sajnos.
2022. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2022. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez de rossz, szr zene és két három közhely nem segít a dolgon, de jó tudni, hogy vagyunk így páran, nem csak egyedül szívok ezzel.


A legtöbben nincsenek így ezzel, ebben biztos vagyok, így a többiek(akiknek az elengedés, tovább lépés sikerül) tanácsa kellene. Bár lehet, részükről nem is tudatos, egyszerűen csak nem emlékeznek rá, nálam meg ezek ragadnak meg valamiért.

2022. okt. 3. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyi, olvasd el a Mérgező szégyen gyógyítása című könyvet. A gyakorlati része nem annyira érdekfeszítő, de az elméleti nagyon sok mindenre rádöbbent a szégyennel kapcsolatban. Mi a gyökere, hogyan ágazik szét, fojtja le bizonyos személyiségjegyeidet, stb. Nagyon ajánlom.
2022. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rájuk.
2022. okt. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!