Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalon kopaszodó férfiak,...

Fiatalon kopaszodó férfiak, ti hogyan éltétek meg a hajatok elvesztészsét, és a környezetetek hogyan reagált rá?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok és szinte hétről hétre tisztábban kivehető a fejem teteje középen kör alakban. Kétes érzéseim vannak. Egyrészt egy gondal kevesebb, nem kell mosni, fodrászhozjárni és fésülni. Másrészről tartok attól hogy hogyan fog reagálni a környezetem, és az idegen emberek.

2022. okt. 5. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

26 éves korom óta kopaszodom. Sajnos ilyen a genetikám.

Semmit nem okozott személy szerint. De társkeresési szempontból nem előnyös.

2022. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Beléptem a KDNPbe és állami pénzből hajbeültetést csináltattam.
2022. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok én is elkezdtem kopaszodni nem örülök neki de elkezdtem gyógyszert szedni rá. Az remélem segíteni fog. Te is menj el orvoshoz hátha felír neked is vmit
2022. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit írt fel? Mert pl finasteridet kopaszodásra nem írhatnak fel Magyarországon
2022. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20 évesen kezdtem mikiegeresedni, 24 éves korom óta pedig borotválom a fejem. Ez 15 éve volt, szóval nekem is és a környezetemnek is már ez a természetes. Ja jótanács! Első nyáron könnyen leég a búra, szóval naptejen ne spórolj.
2022. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én hasonlóan éltem meg, mint ahogy 5. írta, bár kicsit később álltam rá a borotválásra. De annyira megkedveltem a tökéletes bőrfejet, hogy most már akkor is borotválnám inkább, ha valami csoda folytán újra rendesen nőne a hajam.
2022. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Exem már 20 évesen kopaszodni kezdett. Eleinte csodaszereket próbált, aztán pár éve letolta totál kopaszra a haját. Jól áll neki, semmi extrát nem reagál elmondása szerint a környezete.
2022. okt. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem egyik napról a másikra fog kihullani az összes, akikkel gyakran találkozol fokozatosan szoknak hozzá a látványhoz. Aki ebbe beleköt, céloz rá, viccelődik vagy mittomén mit csinál, az amúgy sem ér meg annyit, hogy hozzászólj. Párom is borotválja, férfias a megjelenése így is. Télen vegyél fel sapkát, azt kész.

De semmiképpen ne növessz kefebajuszt és kezdj hordani mellig felhúzott szoci vaszongatyót makkos cipővel és kockás inggel, légyszi.

2022. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Exem 17-18 évesen már Mickey egeresen kopaszodott. Mikor ezt észrevette borotvàlni kezdte a fejét heti szinten. Teljesen kopasz volt, de cserébe volt egy mellkasig érő szakàlla. Mindig jól megbàmult minket mindenki, mikor mentünk az utcán. Jó volt. :D

Volt egy tanárom is, 30 évesen már a feje tetején nem volt haj, körbe volt, és kész. Ő tipikus tanárnak nézett ki. Minden diák gúnyolta emiatt. Amúgy ritka pocsék tanár volt.

Van egyébként férfiaknak rá hajszesz, sampon, van hajbeültetés, stb. Nem tudom mi mennyit ér, vagy a hajbeültetés mennyibe kerül.

2022. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!