Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet ennyire figyelmen...

Hogyan lehet ennyire figyelmen kívül hagyni egy autóbalesetet?

Figyelt kérdés

A társaságban az egyik lány párja autóbalesetet szenvedett még tavasszal, majdnem ott is maradt, bordatörés, kulcscsont törés, csukló törés, agyrázkódás, totálkáros autó.


Ehhez képest semmi baja, a felépülés után az első dolga volt, hogy vett egy autót, és azóta is úgy vezet, mintha nem történt volna semmi, ha beszélnie kell a balesetről, akkor nincsen gondja vele, mer róla beszélni, és még pszichológusnál sem volt.


Ezzel szemben nekem volt egy koccanásom, ahol nem is én vezettem, nem is sérültem meg nagyon, de azóta kellemetlen érzés ha autóba ülök, vezetni meg ha nem muszáj akkor nem is vezetek, és az én balesetem semmi volt az övéhez képest.


2022. okt. 7. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Jobban össze van rakva lelkileg a csávó. Te törékeny vagy.
2022. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%

Gerjeszted magadban a gátlást!

Legyints egyet és menj tovább!

2022. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

3.nak

Hiába fogsz privátot írni, nem olvasom el!😀

2022. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Az én szememben tényleg kicsit lazán veszi, te viszont túlizgulod. Valahol kettőtök között lenne a normális.
2022. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
halál az élet része nem kell ezt túlgondolni és drámázni , drámázni álltalában az énénén emberek szoktak
2022. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Mindenki másképp dolgozza fel az ilyet. A Forma 1-es pilóták simán totálkárra vágják a kocsit, másnap pedig megnyerik a versenyt.


Az sem mindegy hogy miért volt baleset. Amikor én hibáztam kezdőként, bár nem lett baleset de megviselt, volt hogy autóba sem volt kedvem ülni.


Ma már relatív keveset hibázok és egészen jól elkerülöm mások hülyeségét is, de amikor közel vagyok a balesethez, akkor is inkább csak ideges leszek, mint rémült.

2022. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Meg van már keményedve, azért pereg le róla az ilyesmi. Nem biztos, hogy az a jó.
2022. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi van akkor, ha az adrenalin a mindene?
2022. okt. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3%

Felelősségtudat.


Én profi kung fus vagyok. Vezetni is jobban vezetek, mint bárki akit eddig láttam az utakon. Én is koccantam, egy abszolút életveszélyes hülyegyerek miatt. Ha nem látnék mindent másodpercekkel azelőtt mint más, nem lenne ultraéber figyelmem és fényreflexeim, akkor valószínűleg durván sérültünk volna többen is. Így csak behorpadt az autóm. Utána hetekig féltem mindenhol az autóban. Ennyire hatalmas pofont nem kaptam még az élettől arról, hogy többszörösen maximális életveszélyes emberek vezetnek mellettem. Pl mindig mikor elmentem valaki mellett, vártam, hogy minden előjel nélkül rámhúzza az autót. Nem akarom részketezni, de ennyire ostoba, tömeggyilkos szándékú retardeltat sose láttam. Mintha direkt meg akart volna halni és másokat is megölni.


Pár hét és rendbe jöttem, de azóta nem vagyok olyan naív, hogy azt higyjem mindenkinek van szeme és 80 iqja. Tudom, hogy rohadtul nincs. Vannak, akik csak a szerencséjük miatt élik túl a vezetés minden percét, vagy másik hatalmas előzékenysége miatt.

2022. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is most volt autóbalesetem, egy pár hete. Két hétig nem ültem autóba, az autóm totálkàrra tört, stb. Én vezettem.

Az első napok olyanok voltak, mint a pokol. Ket hét után viszont muszáj volt autóba ülnöm, mert jönnöm kellett dolgozni, és a munkákhoz elengedhetetlen a vezetés.

Nehéz, de túl kell lépni. Lehet választani, hogy éhen döglesz, vagy rettegsz tovább.

Én azóta tizszer jobban figyelek, még akkor is megállok már, ha nem is nekem van elsőbbségem, nem érdekel, ha dudàlnak. Igen drága egy autómentés, ráadásul a szervíz, stb. Megalázó az is mikor jönnek a zsaruk 20-an, mindenki kérdez, és szondàztat, mind úgy néz rád, mint valami gyilkosa. Nem kell ez senkinek sem. Inkább akkor dudàljanak, hogy megállok, és elengedek szó szerint mindenkit.

2022. okt. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!