Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet ennyire figyelmen...

Hogyan lehet ennyire figyelmen kívül hagyni egy autóbalesetet?

Figyelt kérdés

A társaságban az egyik lány párja autóbalesetet szenvedett még tavasszal, majdnem ott is maradt, bordatörés, kulcscsont törés, csukló törés, agyrázkódás, totálkáros autó.


Ehhez képest semmi baja, a felépülés után az első dolga volt, hogy vett egy autót, és azóta is úgy vezet, mintha nem történt volna semmi, ha beszélnie kell a balesetről, akkor nincsen gondja vele, mer róla beszélni, és még pszichológusnál sem volt.


Ezzel szemben nekem volt egy koccanásom, ahol nem is én vezettem, nem is sérültem meg nagyon, de azóta kellemetlen érzés ha autóba ülök, vezetni meg ha nem muszáj akkor nem is vezetek, és az én balesetem semmi volt az övéhez képest.


2022. okt. 7. 19:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%

Ha nekem van elsőbbségem*

Gyilkosra*

Reggel van még.

2022. okt. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Helyzettől is függ. Más okozni és elszenvedni.


Régen a sulinkban volt egy klasszikus diszkóbaleset. A srác egyik haverja meghalt. Egy hónap múlva ugyanúgy bulizott, vezetett jogsi nélkül is. Nyilván ez valahol nem normális és felelőtlenség, egyszerűen fejben nem volt érett, lehet nem is lesz az soha.


Voltak ismerőseim egyetemen, gazdag gyerek apuka jaguárjával állt fejre M0-ás autópályán, totálkárra törte. Pár óra múlva a haverjai akik a kocsiban ültek, röhögve mutogatták a képeket meg mesélték életük sztoriját.


De lehet valaki pont az érettsége miatt tudja rendbe tenni. Tudja hogy miben hibázott, vagy tudja, hogy nem ő hibázott.


Nehéz ez, mert nagymamám biciklizni is félt megtanulni, éjszaka sem mert soha elmenni semerre, egész élete egy merő rettegés volt mindentől. Míg mások simán sziklákon másznak, ejtőernyőznek, extrém sportokat űznek.

2022. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!