Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy eladó, pénztáros...

Ha egy eladó, pénztáros kedves velem, mosolyog, az azt jelenti, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 22:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelentheti ezt, de 95% eséllyel nem.
2022. okt. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Darius- ***** válasza:
80%

Szimpatia- szerelem /vonzalom: a ketto mas.

Masik variacio: alapbol kedves természetu vagy még egy: a munkahelyén ezt megkovetelik.

De ahogyan irtak elottem, van nagyon kevés esély arra is, hogy beléd zugott, de kérdezd meg tole.

2022. okt. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy tetszést jelent, egyszerűen csak egy kedves, mosolygós eladó, aki másokkal is olyan, mint veled. Én például nem eladó vagyok, de alap beállítottságom, hogy mosolygós és kedves vagyok mindenkivel, ha tetszik nekem az illető, ha nem. Értette is már félre ezt férfi, ami végül elég kellemetlen is volt (mindkettőnknek). Szerintem ne forszírozd ezt az eladónál se, inkább figyeld meg, ha van rá lehetőséged, hogy másokkal is ilyen-e (nagyon valószínű, hogy igen), és ha esetleg veled mégis más, akkor közeledhetsz felé finoman, és meglátod, vevő-e rád.
2022. okt. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
32%

Velem a postán volt kedves egy fiatal csajszi.


Előttem két néni volt nála, velük is kedves volt, de nem annyira mint velem. Meg az is feltűnt mint ha zavarban lett volna mikor én kerültem sorra.


Aztán lehet hogy csak többet láttam bele mint ami, de mindenesetre jól esett. :D

2022. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
65%
Enis penztaros vagyok, igaz fiu. Nem feltetlen vagyunk kedvesek minden vasarloval, foleg nem a 7. munkanap utolso orajaban. De ha valaki tetszik kulsore nyilvan kedvesebb leszek vele, tehat van ra esely
2022. nov. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!