Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kerültél már kapcsolatba...

Kerültél már kapcsolatba "klasszikus" érdekemberrel? Ha igen, mi volt a konkrét helyzet?

Figyelt kérdés
Minden ember érdek valahol, de én most arra gondolok itt, hogy például csak addig mutatkozik a társaságodban, amíg ebből neki előnye van (utána magasról tesz rád), vagy ha te segítesz neki, de ha te kész tőle segítséget, akkor ő nem viszonozza, vagy szinte meg sem ismer téged, stb.
2022. okt. 8. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb az egész családom ilyen..🤷‍♂️
2022. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megszámolni nem tudom, hogy mennyi volt, és kitudja mennyi lesz még..
2022. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok valami barátkozós típus, de néhány éve volt egy ismerősöm aki egyre többet barátkozott velem: eljártunk túrázni, sörözni meg ilyenek, még jól is éreztem magam. Aztán egyszer csábítgatott a munkahelyére, hogy legyünk kollégák (ugyanaz a végzettségünk), neki is nagyon jó helye van ott, fizetés is oké. Jól hangzott, így elvállaltam, de rövidesen kiderült, hogy neki az volt a lényeg, hogy a pozíciójára találjon valakit, ez volt a feltétele ugyanis annak, hogy ő feljebb léphessen. Ő lett a főnököm. Hamar megszűnt a baráti viszony. Szerencsére kaptam egy másik ajánlatot, így nem sokáig maradtam ott, de nagyon megalázva és kihasználva éreztem magam akkor. Tényleg nem sok komoly barátság alakult az életemben, ő pedig ezt kihasználta.
2022. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Többnyire évtizede ilyen vesz körbe. A könnyebbik utta választja, ahol tud, ingyen él meg dolgokat... DUrva.
2022. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Senkinek nincs előnye abból, ha az én társaságomban mutatkozik.
2022. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!