Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az szerintetek "normális"...

Az szerintetek "normális" dolog, hogy "egyszerre" vagyok doktori hallgató, szobafestő, villanyszerelő, burkoló, motorszerelő, klasszikus zenész, és aktívan művelem mindegyiket területet?

Figyelt kérdés
Mikor milyen munka van... A tudományos dolgokat hobbi szinten csinálom (illetve annak tekintem), de ha keveset nyúlok a tudományos dolgokhoz, még az is "elég", persze a többinek is idő kell. Szerintetek ez normális? Hogy Fér össze egymással ez a sok dolog?
2022. febr. 11. 23:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen tuti nincs, ez még kamunak is gyenge. Az még hagyján, hogy egyszerre ennyi munka, de még annyira különbözőek is a területek, hogy egyértelmű kamu.
2022. febr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha van időd és energiád is rá miért ne lenne?? Imádom az ilyen fajta kérdéseket xd
2022. febr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem egyszerre, hanem egymást követően, és beosztom hogy mikor melyikhez kezdek, nem kamu 😃 pont ez a kérdés lényege... Hogy normális ez? Vagy miféle betegségem lehet? 😅
2022. febr. 11. 23:49
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Miért ne lenne normális? Sok minden érdekel, ami nagyon jó dolog, teljesen összeférhető.

Én egyszerre vagyok muzeológus, író, illusztrátor, fotós, utazó, fényképész, nyelvtanár és fordító, és általában párhuzamosan űzöm ezek mindegyikét. Ezek a szakmáim, aztán vannak a hobbijaim (csillagászat, lovaglás, úszás).

2022. febr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es!


Valóban, ennyi minden nélkül unalmas lenne az élet. Igazából magam ura szeretnék lenni, így teremtve egy biztonságos megélhetést. A több lábon állást persze erőltetni nem igazán lehet, ez valahogy szívből jön.

2022. febr. 11. 23:51
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

#2


A kérdésben egyszerre van, szóval akkor mi a kamu? Mert valami hazugság van, ez nem kérdés.


#4


De amiket te felsoroltál, azok legalább egy irányba húznak, de amik ide felvannak sorolva, azoknak semmi közük egymáshoz. Na jó, mondjuk a szobafestő-burkoló még össze is illik.

2022. febr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

“A tudományos dolgokat hobbi szinten csinálom (illetve annak tekintem),m”


Aki tudományos kutató, az nem tesz fel primitív, életszerűtlen kérdéseket. Főleg nem a gyakori kérdések hu-n keres válaszokat.

Főleg nem ilyen ostoba, buta kérdésekre.

Kamu.

2022. febr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!


Kamu vagy te! 😅

2022. febr. 12. 00:04
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Te műveled őket "egyszerre" és minket kérdezel hogyan fér össze?

Ez tényleg gyenge kamu.

2022. febr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nagyon jó, ha valaki ilyen sokoldalú. Csak nehogy szétforgácsolódj. Velem általában ez történik, mert szintén sokminden érdekel, így sokszor egyszerre fogok több mindenbe és persze valamit aztán kénytelen vagyok félbehagyni vagy beleunok.
2022. febr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!