Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez szerintetek is idegesítő...

Ez szerintetek is idegesítő vagy csak én túlzok ?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy TikTokon találtam egy táplálkozási tanácsadót, a videók alapján szimpatikus volt, érti a dolgát és írta, hogy vállal személyre szabott terveket is, Facebookon lehet jelentkezni.


Írtam neki péntek délután, aztán gondoltam szombat vasárnap nyilván neki is hétvége nem várhatok választ.

Hétfőn sem irt vissza és ma sem… ami leginkább idegesit, hogy közben legalább 6 videót töltött fel a két nap alatt , posztolgatott… az ottani kommentekre válaszolgat. Szóval egy normális felkérést ennyire semmibe vesz, ami nyilván nem kevés pénzbe fog kerülni, de értelmetlen kommentelgetésre meg telik az idejéből?

Ez csak nekem ennyire zavaró vagy ti is keresnétek inkabb mást?


2022. okt. 18. 21:00
 1/4 A kérdező kommentje:
És tényleg nem arról van szó hogy én felébredtem aztán rögtön megkell kapjam amit akarok.. hanem legalább méltatna egy olyan válaszra hogy elvállal-e vagy keressek mást.
2022. okt. 18. 21:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Privát üzenetet írtál neki? Lehet, hogy azokat csak az ismerőseitől fogadja. Próbáld meg kommentben - persze csak annyit, hogy te szeretnél személyre szabott tervet, nyilván a részleteket már privát kell megbeszélni
2022. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem ink ertelmes helyen keresgelj ilyet.. olyat akinek neve is van es nem netes fszsag
2022. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ő mondta, hogy facen lehet neki írni… illetve hagytam kommentet egyik videója alatt, hogy írtam privátot, oda vissza irt hogy majd holnap válaszol. Azóta eltelt két holnap is 🤡

Na mindegy keresek mást…

2022. okt. 19. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!