Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek miből áll a...

Anyukák, nektek miből áll a hétköznapi kinézetetek és milyen mikor kirittyentitek magatokat? Gondolok itt ruhára, sminkre, parfümre

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 20:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
80%

Ha itthon vagyok: póló rövid gatya. A hajamat kiengedem vagy befonom, vagy felkontyolom.

Ha elmegyek: nagyon változó. Ma kontrollra vittem a fiamat. Farmer, hosszú ujjú felső (csak 20 fok volt), szalma talpu cipő. Bb krém, szemöldök ceruza, szempilla spirál. Parfüm.

Múltkor kerti partira mentünk akkor hosszú nyári ruha volt rajtam, kivasaltam a hajam az előző smink és parfüm volt.

Ha csak a boltba ugrom el, akkor általában semmi. Csak kiugrom.

2020. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
74%

Itthon: itthoni ruha, evszaktol fuggo, de alt. leggings plusz top. Megfesulkodom, arcmosas, kremezes, ennyi, semmi smink.

Ha elmegyek valahova: a hajamat mindig megcsinalom vagy egyenesre huzom vagy kupvassal begondoritem. Ha kimegyek az utcara mindig sminkelek: bbkrem, pirosito, szemhej, szempilla, ruzs. Termeszetesen sminkelek.

2020. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
50%

Én minden reggel, ha megyek valahová, ha nem, megrajzolom a szemöldököm, és rakok fel szempillaspirált. Sose lehet tudni ki jön, vagy mikor kell hirtelen elmenni, elég nagy nálunk a járás. Ruha (nyáron) átalában egy felső egy rövidnadrággal, vagy egy egybeszoknya. Ha elmegyek, magassarkú szandál, csinos egybeszoknyával. Télen csizma, testhezálló nadrág, csinos felső. Nem adom alább, szeretek normálisan kinézni. A tornacipő-mackó kombóban slamposnak érzem magam és hiába kényelmes, 20 évvel öregebbnek érzem magam. Nem vagyok arcra és alkatra valami szép nő, hát így inkább próbálok javítani a helyzeten, mint rontani.

Csak akkor rakok parfümöt, ha direkt elegánsan kell menni valahová. Amúgy nem szeretem (és a baba sem).

Szomorúan nézem, hogy akik anyák itt nálunk a faluban, mennyire elhagyták magukat. Kinyúlt póló, lenőtt kikopott haj, és letaposott cipők. Rémes. Igen, nem mindenki teheti meg időhiányból fakadóan, hogy csinosabb legyen, de én szerencsére jó férjet választottam, akinek nem derogál pár órát foglalkozni a gyerekével, amíg havonta fodrászhoz megyek, vagy kifestem a körmöm.

2020. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
46%

Ha itthon vagyok nem használok parfümöt, ha elmegyek igen.


Minden más - smink, haj, ruha - itthon is ugyanúgy mint ha elmennék. Szeretek sportosan és nőiesen is öltözködni. Hajam nem egy nagy kunszt, fésülöm és kibontva vagy valahogy megcsinálom de nem egyenesítem/ göndörítem. Kis smink meg nekem itthon is alap, ha elmegyek max hangsúlyosabb.

2020. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
67%
Hullik és tépi a hajamat a babám így folyton össze van kötve. Utoljára egyetemen sminkeltem kB három éve. Itthon vagyok főleg, top (könnyen lehúzható ujjú mert szopizik a baba), rövid nadrág. Én most nem érzem magam valami szépnek, de a férjem azt mondta ma nekem, hogy sosem voltam még ilyen szexi. Hm, biztos jól áll az anyaság 😁 parfümöt soha nem használtam, öklendezünk tőle. Elhányom magam amikor úgy kapom vissza a babát anyóstól hogy pacsuli szaga van.
2020. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
49%

Itthon

Nyári ruha

Szemöldök kihúzva, szempilla spirál (a szemem kivan tetoválva) izzadásgátló

A hajamat többnyire össuefogom.


Ha elmegyek itthonról

Szintén nyári ruha

Magassarkú (mindig magassarkúban vagyok télen nyáron)

Bbkrém spirál szemöldökceruza

Izzadásgátló, parfüm.

A hajamat kivasalom.

2020. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
79%
Itthon egyrészes nyári ruha; leggings tunika kombó, hidegebb időben melegítő, jóga nadrág sportos póló, smink nélkül, hajam befonva vagy kontyba kötve, ha boltba megyek is ugyanez. Amikor elmegyünk itthonról akkor évszaknak megfelelően most szebb egyrészes nyári ruha, szandál, top high waist nadrággal, kedvencem egy csipkemintás farmer, fekete csizmával, fekete csipkés felsővel, de legtöbbször testhezálló nadrágok valamilyen bő hosszabb blúzzal, inggel. Hajamat nagyon szeretem variálgatni, fodrász vagyok, mindent kipróbálok. Smink: mivel szeplős vagyok ezért csak mattító púdert használok, szempillaspirált, szemhéjtust, a szemöldökömmel nem kell semmit csinálni, jó ahogy van. Parfüm csak néha mert elfelejtem. Nekem kicsit rockosabb stílusom van, a ruháim többsége is ilyen (persze akad kivétel).
2020. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
59%
Minden reggel minimal sminket felteszek, korrektor, spiral....minden reggel hajat mosok. Enelkul sehova se megyek. Napkozben nem nagyon van idom 2 gyerek mellett mar ezekkel foglalkozni, igy ezzel inditok reggel. Persze indulas elott azert benezek a tukorbe, egy kis nude ruzst feldobok mindig. Itthon rovidgatya, polo. Jatszora is igy megyek, persze valami csinibb poloban. De semmi extra. Ha valami gyerekes progi, akkor kenyelmesebb nyari ruci, vagy felso valami szoknyaval, de igyekszem kenyelmesen, mert ugye lehajolni szaladgalni a gyerekek utan... magassarkut csak alkalmakra veszek fel, mostanaban nem volt ilyen nagyon. De amugy is a sportosan csini vonalat kepviselem. Szeretem a letisztult egyszeru szineket es darabokat, amiket jol lehet kombinalni. Sztem sportosan is lehet valaki nagyon szexi es csini.
2020. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
79%

Fhuu hát én itthon egy rövidnaciban és egy felsőben vagyok. Ha tudom hogy jön valaki vagy megyünk a boltba akkor egy leggins és egy top. Ha valami eseményre megyünk akkor egy szebb nyári ruha.

Hajam az katasztrófa, sosem szerettem. Itthon fel van kötve, másképp lanyom megtépné, ettől függetlenül naponta vagy 5x fésülködöm. Ha megyünk valahova befonom, ritkán engedem le de előtte muszáj vasalnom.

Sminkelni imádtam mindig is. Nem viszem túlzásba, itthon csak tonik és arckrém. Ha megyünk valahova akkor egy natúr smink és ennyi.

2020. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
46%

Itthon is igyekszem mindig csinos lenni.


Ha bárhova megyek azonnal elegáns ruci, smink. Ez általában csinos egyberuha magassarkúval.


Itthon sportosabban öltözök, és nem sminkelek, mert a férjem azt mondta látni akarja az igazi arcom :)



Én nagyon sznob vagyok, imádom a nagyon márkás ruhákat, táskákat, cipőket, én erre nagyon adok.


A hajam derékig ér, az önmagában leengedve is szép, kozmetikus kéthetente kipofoz, a körmös pedig havonta.

2020. aug. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!