Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akkor mégsem állja meg a...

Akkor mégsem állja meg a helyét a kijelentés?

Figyelt kérdés
Azt írta valaki az oldalon hogy ha valaki 15-20 éves koráig nem tud magának találni egy nőt avval nincs rendben valami. De szerintem azzal sincs feltétlen aki tud. Volt szakiskolában egy gyerek aki rendszerint verte a nőit, valamelyiket állítólag meg is akarta késelni, bár ez lehet csak pletyka. A kis baráti körén kívül mindenki utálta, amikor férfiakkal került szembe mindig gyáva volt. Mikor összeverekedtem vele és alul maradt nekem akart dobni egy padot dühkitörésében, de nem talált el vele. Cserélgette a nőket, rosszul bánt velük de mégis visszamentek hozzá, nem is érdemelnek jobbat szerintem akkor.
2022. okt. 22. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Orbán azt is mondta gáz van azt is elhiszed ?

Attól még valakinek nincs (nője) nem áll fejetetejére a világ, sokaknak az a szórakozása megkeresik a másik érzékeny pontját és avval zikálják .

Emlékszem gyerekkoromban minden felnőtt azt kérdezte, mi leszel ha nagy leszel ?

2022. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amúgy is minden relatív, hogy melyik korban mi a normális meg melyiknek kell a legszebbnek lennie. Az meg hogy itt gyk-n mit mond a sok nőszakért meg több diplomás az nem sokat számít.
2022. okt. 22. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Most mi a kérdés, mi nem állja meg a helyét?

Vagy te már megint a verekedős kérdező vagy?

2022. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem az vagyok. Az meg hogy nem tudsz értelmezni egy kérdést az elég nagy baj.
2022. okt. 22. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:

A formális logika szabályai szerint egy kondícionális kijelentés akkor hamis, ha az előtag igaz, de ha az utótag hamis. Vagyis a "ha valaki 15-20 éves koráig nem tud magának találni egy nőt [, akkor] avval nincs rendben valami" csak is akkor hamis, hogy ha valaki 15-20 éves koráig nem tud magának nőt találni, mégsincs vele semmi gond.


Egyszerűen megfogalmazva: kevered a szezont a fazonnal. Ezzel csak annyit mondanak, azzal biztosan van gond, akinek 15-20 évesen nincs nője, nem azt, hogy azzal ne lenne, akinek viszont van.


Amúgy a kijelentés hülyeség, illetve nem tudom, mit is akar mondani. Mert persze lehet mondani, hogy nincs vele rendben, hiszen nincs nője, de kérdés, van-e értelme ezt túlmisztifikálni szemben más jellembeli hibákkal, mint amit Te is felhoztál.

2022. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyit akarok mondani hogy úgy is lehet valakivel nem rendben valami ha van.
2022. okt. 22. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy te osztod az észt a kérdések értelmezéséről, miközben nem azt kérdezted amit most kérdezel... :D


Attól, hogy valaki azt mondja, hogy hülye vagy, te meg azt mondod, hogy ő a hülye, még mindketten lehettek hülyék egymástól függetlenül is.

2022. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem csak gyökérkezelt vagy és nem tudod értelmezni.
2022. okt. 22. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!