Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nehezen tudok elengedni...

Nehezen tudok elengedni embereket,főleg a virtuális világban?

Figyelt kérdés
Ragaszkodom virtuálisan emberekhez,főleg ha beszélgetnek,meghallgatnak,figyelnek rám,ez jól esik számomra.De ez nem jó,hisz nem a való világ,de nehezen megy nem ezen elengedni,ezért szomorú vagyok,mert rájövök,hogy ez nem barátság,nem vagyok fontos.

2022. okt. 23. 18:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Mind így vagyunk ezzel :)
2022. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

:)

Igen,de nem szeretném ha így lenne,hisz az nem valóság...

Egy virtuális játékban játszom,online felületen.Vannak beszélgetések,amik jól esnek,és csak várom váron hogy még....ha pedig nincs,rosszkedvű leszek és szomorú.

2022. okt. 23. 18:34
 3/19 A kérdező kommentje:
Nagyon rá lehet erre kattanni,kicsit függőség azt érzem😒
2022. okt. 23. 18:36
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül. A virtuális kapcsolatok valahogy nagyon könnyen utat találnak a szívbe. Főleg az a való életben magányos emberekébe. Csak írásban kommunikálva én jobban önmagam vagyok, mint egyébként, ezért nem peregnek le rólam a dolgok.
2022. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Miért ne lenne valóság? Nem egy MIvel osztod meg a napjaidat, bár már ki tudja.

Pl, ha egy filmet megnézel, egy könyvet elolvasol, nagyon is valóságos érzelmeket generál benned.

2022. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

"Miért ne lenne valóság?"

Mert nem az. Nagyon sokan összekeverik a valóságot azzal, amit a valóságról gondolnak. De ez nem a valóság, csak annak gondolod. Ha egy filmet nézel, akkor hiába gondolod egy ellenszenves szereplőről, hogy jól pofon kellen vágni. Nincs mód ezt megtenni. Ellenben a valóságban...

2022. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azt értsd meg, hogy a virtualitás nem pótolja a valódi kontaktust, így egy álomvilágban élhet az ember így...
2022. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen itt az ember beleképzel "érzéseket",melyek nem minden esetben lehetnek valóságosak.A való életben kellene beszélgetni hús vér emberekkel....itt most nem párkapcsolatra gondolok,hanem inkább beleképzelt barátságra.
2022. okt. 23. 19:03
 9/19 anonim ***** válasza:
Van úgy, hogy a barátság virtuális illúziója kellemesebb a hús-vér embereknél.
2022. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez igaz,de azzal nem csapjuk be önmagunkat?
2022. okt. 23. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!