Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne megértetni...

Hogyan lehetne megértetni valakivel, hogy nem akarok vele barátkozni?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm. Nem igazán van közös témánk egy dolgon kívül, de engem végtelenül untat már, hogy nyár óta egy dologról tudunk beszélgetni. Folyamatosan írogat, ha nem válaszolok percek múlva tovább ír, nem érti meg, hogy folyamatosan visszautasítom a találkákat, ha véletlen össze is futunk közömbös vagyok vele, egyszerűen tényleg mindent megpróbálok már, hogy felfogja, hogy nem akarok vele barátkozni, nekem ő sok, a személyisége és mindene, de nem fogja fel. Időnként már bunkó is vagyok vele, de ő csak nyomul-nyomul-nyomul. Minél inkább próbálok távolodni tőle, annál inkább csak jön rám. Néha már úgy érzem leszbikus. Folyamatosan próbál úgy csinálni, mintha azokat a dolgokat szeretné, mint én, miközben nem is ismer, utánozni próbál. Én úgy érzem az ember azért felismeri, hogyha valaki nem barátságos vele és leszáll a másikról, ha látja, hogy érdektelen irányába, ő egyszerűen nem…


Hogyan lehet finoman megmondani egy embernek, hogy hagyjon békén és szálljon le rólam? Nem szeretek kegyetlen lenni és megbántani sem akarom, de már leszívja az életemet.



2022. okt. 23. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy xy téma annyira nem foglalkoztat téged, nem tudsz már többet hozzáfűzni és nem te vagy az embere.
2022. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

"Ne haragudj, de sok vagy nekem, kérlek, ne keress, nem szeretnék veled barátkozni!" Aztán szakítsd meg vele a kapcsolatot (akár tiltsd le a számát, a közösségi oldalakon a profilját is).

Nem kell finomkodni, határozottan kell megmondani neki, mert lehet, hogy csak abból ért.

Ha ezek után is keres, akár fel is jelentheted zaklatásért.

2022. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira zavar, ne finomkodj. Neha muszaj oszintenek lenni.
2022. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Darius- ***** válasza:
73%
Nem valaszolsz.
2022. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen leszel ezt konkrétan közölni vele, ha másból nem ért.
2022. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Tiltsd le.
2022. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lenémítod, aztán kész.

Valószínűleg nagyon magányos a másik fél, vagy valami szellemi baja is van esetleg. Szomorú, de nem igazán felelősséged, hogy te foglalkozz vele.

2022. okt. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Ne válaszolj.
2022. okt. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki normalisan a frankot, ne utalgass meg vetitgess
2022. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!