Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire kell ahhoz szerencsét...

Mennyire kell ahhoz szerencsétlennek lenni, hogy valakinek 2 szatyra is egyszerre szakadjon le?

Figyelt kérdés

Pont ezt láttam ma amikor vártam a buszomra. Erre mennyi az esély?


Vajon rosszul érezte magát?


Egyébként én adtam volna neki egy táskát mert volt nálam de azt mondta nem kell neki, azt nem tudom, hogy hogy oldotta meg végülis mert időközben felszálltam a buszomra.


2022. okt. 28. 11:52
 1/3 Darius- ***** válasza:
100%
Na nalam ezért nincs soha, mert mindig leszakad. Hatizsak.
2022. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb mint nekem?

Már kétszer lefejeltem meloban ugyanazt a polcot.

Amikor fertotlenitettem volna a kezem a folyosói fertotlenitovel, kispriccelt a falra nem a kezembe ment az osztalyvezeto elott

A csopvez karacsonyra az irodámba gyertyát hozott azzal majdnem teljesen felgyujtottam egy szerzodest mert a közelében olvastam, es rohantam a mosdoba vele, a főnök meg csak lazán megkerdezte hogy amugy te mit csinálsz(nem mondtam már hogy ugy olvasok mint a villám..)

Masik melohelyen fatelep majdnem leégettem az egész gyárat mert miattam lobbant be a kontener. Es mindenki röhögött hogy legalább lejjebb ment a szemét..

Aztán nagy bátortalanul elkértem a monitor tisztito sprayt, annak meg olyan ereje van mint amikor majdnem felrobban egy gázpalack igy fujtam le a monitort hogy mindenki rámnézett, es nem ment rá semmi, ugyanolyan mocskos, mint volt ezelott

Stb

2022. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezeknek semmi köze a szerencséhez. Csupán az odafigyelés, kellően alapos helyzetfelmérés hiánya. Minden szatyornak van egy teherbírása. Ha több/nehezebb cuccokat pakolsz bele, mint amennyit elbír, akkor elég valószínű, hogy el fog szakadni.

Ugyanez igaz a gyertya fölé tartott papírra. Ha nem figyelsz a távolságukra, akkor meg fog gyulladni.

2022. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!