Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már, hogy kiakasztott,...

Volt már, hogy kiakasztott, amikor (szerinted) ok nélkül pontoztak le?

Figyelt kérdés

2022. okt. 28. 16:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%

Persze. A normális válaszokat mindig lepontozzák. Nem mintha bármit is számítana. Az egész pontozás egy baromság.

Jah ezt is lehet lepontozni. 😅

2022. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Milyen gyártmányú volt az első autód? Megválaszoltam becsülettel. De lepontoztak. Azt gondoltam arra nem lehet rosszul válaszolni. Ez az egy akasztott ki egy kicsit.
2022. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

Megszoktam, és már dícséretnek veszem.


Ami viszont dühít, amikor a szabályos, normális válaszomat törlik, mert nem tetszik a népnek.

2022. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Igen. És tudom, hogy nem kellene vele foglalkozni, de néha tényleg felhúzom magam rajta. Válaszolok a kérdésre, relevánsan, kulturált stílusban, és lehúzzák. Más meg beírja a butaságot és 100%-ot kap.
2022. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
43%
Vissza igazolásnak veszem, mert akkor tudom jót írttam .
2022. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%

Korábban igen, idöközben rájöttem, hogy vannak annyira primitív egyének, akiknek ez az életöröme.


Pl. olyan kérdésekre adott válaszok esetén, hogy "mit föztél ma", "szereted-e a piros ruháka!", stb., amikre minden válasz hasnos, ami a kérdésre válaszol.

2022. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Volt. Mikor teljesen értelmes, kulturált választ fogalmazok meg, lepontoznak és felpontozzák azt, aki alpári stílusban belém, vagy másokba beleköt, esetleg trollkodik. Kb a kezdetek kezdetén regisztráltam ide és azt kell mondjam, szégyen, hogy ennyire tönkre lett téve ez az oldal..
2022. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%

Mikor tipikusan lepontozos a kérdés.


Pl ha szeretőkről kérdeznek es vki oszinten elmondja, az le van pontozva mert szeretője van.

Csak epp errol szol a kerdés is eleve szeretőkről.


Meg egy rakat ilyen van

Hogy nwm irhatsz őszintén mert megy a lepont.


Szoval vannak olyan eldöntendő kérdések szinte amire vagy igen, vagy nem a válasz illetve vagy a vagy B, de csak igeneket, A-kat lehet irni kulonben lepontoznak.


Igy nincs is ertelme a kerdesnek es a szabad veleményt sem lehet alkotni.

Pl kötelező a homik mellé is állni, kulonben megy a lepont ha neked nem jön be, es nem pártolod.

2022. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%

Folyt

Es amugy engem sokszor erdekelne a másik oldal véleménye akik mondjuk esetleg megcsalják a párjukat szeretném ismerni az ő gondolkodásukat de agyba főbe le vannak pontozva

Igy tobbség ellen vélemények el vannak nyomva, nem nyilatkoznak, nem tudok tanulni belole semmit

2022. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%

Es legutobb egy valódi nárci (az egyetlen, aki felvállalta önmagát)kezdett nyilatkozni(egy nárcikról szóló kérdéshez) hogyan gondolkozik, miért tart magánál kevesebbnek másokat, stb, annyira érdekelt volna mindenféle logikai menete gondolkodása, erre lepontozzák.


És az egész kerdés arrol szolt csak, hogy szidjuk a nárcikat meg szakíts. Magát a nárcikat meg lepontozzák akiktol rengeteg mindent megtudhattunk volna pedig

2022. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!