Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már, hogy kiakasztott,...

Volt már, hogy kiakasztott, amikor (szerinted) ok nélkül pontoztak le?

Figyelt kérdés

2022. okt. 28. 16:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy érdekességként nézzétek meg az all time toplistát.


Toplistában 2. sentedd felhasználónak 851422 pontja van a pontozásokból, a pontjai 99%-a abból van, hogy csak értékel :D


Vagy ott van a 30 napos toplista:

229 cicamica2030 felhasználónak -397 pontja van értékelésből, magyarul csak arra játszik, hogy mindenkit lepontoz.

2022. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlen van igazad, gyakorlatilag mindenkinek jóval több a pontozás miatti pontja, mint a kérdésekböl vagy válaszokból.
2022. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt rá példa. Mint, amikor egy 80% -os tag végigment kérdéseken, és mindenkinek adott egy pirosat. Kíváncsiságból akkor végignéztem a válaszaim, és szinte az összesen, abból az időszakból, ott volt a piros 80% és elég sok százalékot rontott nekem is.

Már nem izgat különösebben, egy-két alkalommal meglepődök, amikor a válaszom pirosban van, pedig nem trollkodni mentem, vagy hülyeséget írni.

2022. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23-as akkor mi pontosan ugyanúgy jártunk. Ez is csak megerősíti amit gondoltam, hogy ez a nyomorult szándékosan az 5 csillagosokra vadászott. És rajta kívül sajnos akad még pár aki ezt a mentalitást képviseli, nyélből pontozza le az 5 csillagosokat, el sem olvasva amit írnak. Annyi hogy velük kisebb eséllyel futott össze az ember. Ez viszont egy külön időmilliomos sz*ralak volt, ez a 80%-os. Ez volt a hobbija hogy végigmegy minden kérdésen, nem csak random belefutva. Amiket én láttam tőle, ott főleg zöldeket zöldre, pirosakat pirosra pontozta, pár kivételtől eltekintve. És az 5 csillagosokat pl kivétel nélkül mindenhol lehúzta.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2022. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#24 sajnos igen, ugyanúgy.

Tényleg nem ő volt (?) az első, akik az 5 pipásakra ment; másik lepontozós kérdés alatt írta is már valaki, hogy nála reflexből megy a piros, édes mindegy a válasz tartalma. Egyszerűen zavarja őt a max pipa.

Az viszont tényleg hihetetlen volt, hogy mennyire sok időt vert el mások pirosozásával, és milyen sokáig bírta. Mellesleg nem kis hírnevet bezsebelve magának.

2022. okt. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!