Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már, hogy kiakasztott,...

Volt már, hogy kiakasztott, amikor (szerinted) ok nélkül pontoztak le?

Figyelt kérdés

2022. okt. 28. 16:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
65%

Valahol zavar, de már semmin nem csodálkozom.


Alapból sok mindent érzelemből pontoznak, ha magasabb a fizetésed mint a nettó minimálbér, ha van lakásod, vagy bármi.


Kedvencem, amikor a konkrét tényeket lepontozzák.

Ott tényleg nincs miről beszélni.


Vagy tipikus amikor el sem olvassák a kérdést vagy a kérdés által linkelteket. Mondjuk sokszor már az is zseniális amikor a kérdező kiír egy provokatív kérdést, belinkeli a legelső találatot aminek csak a címét olvasta el, miközben a cikk maga amit linkel megcáfolja azt, ami miatt linkelte... :D


A válaszolók is tipikusan "el sem olvasom" jelleműek. Oké, egy oroszhírek, vadhajtások vagy origo cikket értem, hogy nem. De volt már, hogy valaki kiemelt egy KRESZ szabály RÉSZLETET és azt mantrázta. Erre belinkeltem a KRESZ-t, leírtam az egész paragrafust, erre megkaptam, hogy "csak ferdítek és a szabály ott van leírva" :D


Őrület ami itt megy.

2022. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
72%

Amit mondjuk én sem értek, hogy sokszor törlik teljesen normális válaszomat, miközben az egyértelműen kamu kérdést, kamu választ vagy erőszakos, gyűlölködő választ azt nem.


Legutóbb már figyelmeztetést is kaptam, nem tudom miért szóval ha eltűnök akkor sziasztok :D

2022. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
65%

Na lepontozós kérdés itt is

Nem lehet véleményed. Ennyi.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2022. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy darabig bosszantott, mikor 5-ös szintről lecsúsztam 4-esre. 70-ről 69 pontra.


Egy politikai témában vitatkoztunk hosszasan. Kezdetben felpontoztak, aztán "megjött" a másik oldal, s az összes hsz-em lecsúszott 30 pont alá.

2022. okt. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mikor a kérdező tényleg szorult helyzetben van (mentális probléma/ toxikus kapcsolat/ stb) és segíteni szeretnék neki, ezért leírok mindent ami eszembe jut és megoldás lehetne, veszem a fáradtságot hogy empatikus és kedves hangvételű legyen a mondandóm (ami nagyon nem az erősségem), és ennek ellenére lepontoznak. Ha csak leírok valami jelentéktelen dolgot (pl mint a ki meddig bírja pisilés nélkül kérdés) és lepontozzák, azon csak röhögök, hogy de sok eszük van, de mikor tényleg erőfeszítést teszek a válaszba, az azért fáj egy kicsit.
2022. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
39%
14-es: ha rendszeresen törlik a válaszaidat, akkor csak valami gond van velük. Vagy a válaszod tartalma szabályellenes, vagy a megfogalmazása vagy valami más - ha nem tudod, akkor emailban kérdezd meg, konkrétan mi volt a probléma a válasszal, vissza fognak írni.
2022. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
92%
Volt, hogy az utánam válaszoló teljesen ugyanazt írta, csak kicsit más szavakkal, de nem nagyon más szavakkal, én valami húsz százalékon álltam, ő meg majdnem száz...
2022. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Metionin ***** válasza:
81%
Néha felhúzom a szemöldököm, amikor egy normális és értelmes válaszom le van nullázva de nem foglalkozom vele különösebben.
2022. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Kifejtettem nekik a kérdés lényegét,még a kérdező is egyetértett velem,de a lepontozók nem reagáltak semmit,biztos ezen gondolkoznak azóta is:)
2022. okt. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Szintén ez a kedvencem. Éppen egy értelmes kérdést tett fel a kérdező, jön rá összesen pár, félig meddig okés válasz, ami akár igaz is lehetne. De mivel éltem már meg amiről a kérdező ír, leírom az én szemszögemet a storyról röviden, és a megoldást. A kérdező később visszajön, megköszöni személyesen nekem, és mondja hogy tényleg az én válaszom volt a helyes.

A pontozási eredmények alapján pedig kb az összes válaszé magasabb mint az enyém, mert lepontozták. Piti bosszú és rosszindulat, ráadásként amiről írtam hogy mi a megoldás, azt pár hitvány forma még magára is vette és azért pontozta le. Pontosan olyanok, akik a kérdezőnek is a problémát okozták élőben :)

Nem ritka eset ez itt gyakorin, maradjunk annyiban.

2022. okt. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!