Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintem a szèp nők beképzelt...

Szerintem a szèp nők beképzeltek és pènzéhesek. Vèlemêny? 30 F

Figyelt kérdés
Ez az állapot a tàrsas kapcsolat kialakítását gàtolja velük.
2022. okt. 30. 14:52
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
:).
2022. okt. 30. 16:26
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Szép és csinos nő vagyok és nem vagyok pénzéhes.


De írhatok ide bármit, úgyse fogod elhinni, mert csak önigazolás miatt írtad ki a kérdést.


A saját lúzerségedet ne a nőkre hárítsd!

2022. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Amit írsz, azok csak szavak. De tettek sehol.


Könnyű lúzernek lenni, ha ti nők azt akarjátok. Ennyi erővel. Előbb van egy tróger embernek az ágyában a szép nő, ha annak pénze van, mint egy normális ember ágyában, ha az nem jó party anyagilag. Mivel ti válasszátok az embert és nem fordítva, ezért könnyű dolgotok van saját hatalmatok szintjèben.

2022. okt. 30. 17:48
 14/33 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom; úgy tapasztaltam hogy a ronda férfiak emberileg jóval taszítóbbak általában, mint a szép nők (vagy épp a ronda nők). Ugye a ronda férfiak a "legnagyobb áldozatok" a világon, természetesen nem tehetnek semmi rosszat, hiszen a rossz személyiség a jóképű férfiak és a nők sajátossága, a rondák viszont automatikusan lelkileg magasztosabbak. Az ilyenek sosem érzik szükségét hogy önvizsgálatot tartsanak, hiszen hiba csak másban lehet, ők túl rondák és szerencsétlenek ehhez.


A csóró férfiak pedig szintén elviselhetetlenek tudnak lenni; nem is azért mert csórók, hanem mert a csóróságuk nyomot hagy a teljes személyiségükön. Nyomorultnak érzik magukat, és elérik hogy mindenki más is nyomortultul érezze magát. Semmi sem tudja úgy elvenni az ember motivációját és életkedvét, mint egy olyan férfi akinek anyagi gondjai vannak. Lekicsinylenek mindent amit elértél az életben, hiszen az nem teljesítmény, meg biztos kaptál olyan segítséget amit ők nem; ha változtatni akarsz az életeden akkor próbálják elvenni a kedved (vagy azt mondják hogy nem mész semmire vele, vagy azt, hogy úgyis belebuksz), nem lelheted örömödet az ég világon semmiben anélkül hogy ne mondanák rá, hogy pénzkidobás vagy időpocsékolás. Pokol bmeg.


Ilyenek vagytok általában, ti rondák, csórók.

Aki viszont nem ilyen, hanem kedves, vicces, pozitív, rendes (NEM tipikus jófiú, hanem ténylgesen értékes ember) annak garantáltan van társa.


A nőkön napi szinten van szájtépés, de szerintem jóval előrébb lennétek ha magatokon/a férfiakon is gondolkoznátok inkább.


Vagy akár fel lehetne végre fogni a buta fejetekkel hogy a nők iránti megszállottság nem normális. Legyen saját életed. Nem kell verni magad hogy más nem jön össze veled. Az ég világon semmi közöd a szép nőkhöz. Ők nem is léteznek számodra, érti? Nem kell foglalkoznod velük.

2022. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
74%

"Amit írsz, azok csak szavak. De tettek sehol."


Milyen tetteket akarsz te nagyon okos itt a neten, Gyk-n, egy vadidegentől?


Csak egy frusztrált lúzer tud ilyen idegbeteg kérdést kiírni.

Tudod, azt kapsz, amit megérdemelsz.


Csak halkan megsúgom, én jobban állok anyagilag, mint párom. De ezt úgyse fogod elhinni, mert csak folyamatosan hajtogatott a saját téveszméidet. Mi lenne, ha nem egy téves sablont húznál rá mindenkire?


Nem mindenki olyan, mint amit egódban elképzelsz?

2022. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Egy régi munkahelyemen valamikori munkatársam egy fontos bölcsességet mondott, ami a mai napig megmaradt bennem: "Mindig a nő választ!" Egyetértek vele. Valóban mindig a nők választják a társukat, és ha rossz kapcsolatban vannak, azért is a nők a felelősek, hiszen ők választották a rossz férfit, ezáltal a rossz kapcsolatot. Igen is a nőknek is van felelőssége, hiába akarnak itt mindent a férfiakra kenni.
2022. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

#16


Mindig kettőn áll a vásár. Tanulj meg felelősséget vállalni a saját életedért. Egy kapcsolatot két ember hoz létre, olyan nincs, hogy minden rosszért csak az egyik a felelős. Mind a két fél felelős érte.

2022. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

14: Nagy arc van azt látom, meg beképzeltség is. Olyan mértékben próbáltad helytállónak imponáltatni a szöveget, hogy abban minden benne van, csak az igazi valós!g hiányzik belőle, ezért vagy te szűklátokörű, részrehajló semmitmondó a szöveged által.


Már bocsánat! Amíg a női nem tagjai lenézik az átlagfizetésű embereket és alapvetően oda nyitnak és arról álmodnak, hogy beleüljenek a jóba, addig az eszmefuttatásod a szövegeddel együtt mehet a kukába. Ezt csak az élettapasztalatlan embereknek tudod beadni, de még azoknak is nehezen. Mert mindenki érzi a saját bőrén a kínt és a szenvedést, amit az új világ farokméregetése hozott el számunkra.


De te egyvalamit elfelejtessz. Minden vezető szerepű embernek, akár gyárvezéreknek, akár vállalkozónak, de lehet szó politikusról vagy sztársportolórol is, amíg az átlagfizetésű emberek termelik ki a hasznot, addig csend legyen. Mert a szép nőt azért tudják a pénzes emberek pénzelni, mert a kisemberek, akiket a szép nő lenéz, kitermelik a hasznot. Történetesen a fennt említettt példákra vonatkoztatva, nézettséggel, szavazásssal, munkával, alá dolgozással, alárendeltséggel. A szép nő fejős tehenét és a szép nőt is ezek az emberek tartják ki.


És a szép nő meg a bakja mit nyújt cserébe? Az egyik lenézést, a másik éhbért. Na?


15:


Amikor az igazság pillanata eljön, akkor mindig jön az irreleváns nèmber szintű védekezés. Nem akarsz esetleg összeköltözni velem és közösen fizetni a költségeket? Este mellém bújni, testet lelket adni, jóban rosszban együttlenni? A magadfajta! Dehogy. Nyilván nagyon megerőltető lenne hozzányúlni egy csóró , kopaszodó emberhez, hiszen mellette nem lehet dőzsölni és luxusban élni. Nektek pedig a kényelem kell. Na de akkor miért nektek áll feljebb? Hol vagytok ti a normális emberekhez?


Ezen kéne elgondolkozni.

Jössz azzal hogy párod van stb.:). Akinek nincs párja, az meg arra vár, higy felkarolja egy milliomos.

2022. okt. 30. 19:23
 19/33 anonim ***** válasza:
Érdekes, sok férfi miért éri be csóró nővel is akár? A férfiak miért tudnak jobban kompromisszumot kötni,a nők miért nem? A nőknek miért csak a jó pasi kell? Rengeteg csúnya nőt látni férfival, fordítva szinte sosem látni nőt csúnya férfival...
2022. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
72%

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.


Jobb is, ha az ilyenek, mint te, szűzen, magányosan fognak meghalni, van elég debil beteg ebben a világban, jobb, ha nem szaporodsz.


Ezért is írtam, hogy írhatok ide bármit is, úgyse fogod elhinni, mert hát miért is hinnél nekem? Te már bebetonoztad magad egy általad elképzeld világba, hogy az a szent és sérthetetlen, az az igaz, és mindenki hülye és hazug, aki nem azt a követ fújja, mint te.


Mindegy, további jó örök egyedüllétet, mást úgysem érdemelsz. Egy agyhalottal, aki azt hiszi, hogy csak neki van igaza, azzal nem lehet beszélni.


Pusszancs..

2022. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!