Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintem a szèp nők beképzelt...

Szerintem a szèp nők beképzeltek és pènzéhesek. Vèlemêny? 30 F

Figyelt kérdés
Ez az állapot a tàrsas kapcsolat kialakítását gàtolja velük.
2022. okt. 30. 14:52
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

És ennyire undorodtok ti nők attól, hogy az életetekben esetleg legyen egy olyan férfi is, aki nem tud dőzsöltetni? Komolyan hihetetlen. Hatalmas anyagi igényeitek vannak. Soha sem voltam még szerelmes. Azt se tudom elmondani magamról, hogy akár egy egy éjszaka alatt szórakozó helyről egymásra akadtunk volna valakivel. Igaz nem is nagyon jártam ilyen helyekre. Multkor majdnem összejött. De semmi nő által adta élmény az èletben. Mindig csak a pénz , pénz, meg pénz. Ahol dolgozom, nagyon sok embernek van barátnője. És akkor miért ne lehetne nekem is.

Én nem mondom , hogy ne gondolkodjon jó lehetőségekben egy nő! Sajnos az érdek nektek az első.De amíg az nincs, addig egyedül kell lennetek? Mert ha nincs gazdag akkor más nem kell? Nem lehet esélyt adni valakinek?


Pl most áruházat őrzök. Sok embernek van barátnője. Látom. Jönnek befele. Szèp nők. Mèg a pszichológia kijelenti hogy ne legyen az ember kapcsolatfüggő.

De azért csak jó a férfinek az életében ha felhívjàk naponta vagy kétnaponta egyszer, a szexuális élete kielégítő, van aki megsimogatja stb. Persze hogy ne legyen az ember kapcsolatfüggő!!!Persze! Mert a nők válasszák manapság a férfiakat. Aki pedig a szemükben nem jó party, az kimarad a jóbol. Vagyis amíg az ember nem gazdagodik meg, elvan ítèlve. Se nő, se törődés, se nem élet. Csak munka. Meg max 1-2 barát.

2022. nov. 1. 20:36
 32/33 anonim ***** válasza:
Más áruházat őrzőket nem ismersz? Nekik vannak barátnőik? Mind csúnya? Gondolom nem.
2022. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Evolúció. Akinek a génállománya rosszabb az átlagnál, azt a természet kiszelektálja H ne rontsa a társadalmat. Aki rosszabb az átlagnál csak rontanà ezért ne szaporodni, aki jobb az javítja a társadalmat ezért sok gyereke lesz. Az már más kédés, hogy azt hogy ki rosszabb és ki jobb az àtlagnál nem a jellem meg az ész alapján döntik el hanem külső és pénz alapján.
2023. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!