Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintem a szèp nők beképzelt...

Szerintem a szèp nők beképzeltek és pènzéhesek. Vèlemêny? 30 F

Figyelt kérdés
Ez az állapot a tàrsas kapcsolat kialakítását gàtolja velük.
2022. okt. 30. 14:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

#19 Férfi akarni pina nagyon nagyon!

Férfi beérni akármilyen nővel!! Nők amúgy is beképzeltek, buták, ugyanolyanok mind! Mindegy melyiket kapni meg férfi, jó lesz mert lenni rajta pina! uga


Nő akarni társ.. Nő akarni valakit, akit tud tisztelni. Nő tudni, hogy rossz kapcsolat egyenlő szomorú élet. Nő ezért megfontoltan válogatni. uga


Remélem most eltaláltam a megfelelő hangnemet, mert hogy ez ezerszer el lett itt mondva, az 100%.

2022. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Pusszancs....

De közben odarakja a pontokat, mintha várná a folytatást, miközben előtte elköszön:)


Nevetséges.

2022. okt. 30. 21:04
 23/33 A kérdező kommentje:
21: Nagyon igaznak tűnik amit írsz. Ha a nőnek lelke van, akkor tud szeretni és feküdni érdekek nélkül is. Ezek mondják magukat nőnek, akik ott vannak, ahol a pènz. És még nekik van lelkük. Ugyanmár. Érzelmi intelligencia nulla. Haszonelvű szìnészek. Egy karakán nő nincs itt. Ezt az előző idiótát is láttam már több kérdés alatt. Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye szövegèvel. Homokos öregember a gyakorin.
2022. okt. 30. 21:47
 24/33 anonim válasza:
A társadalom, rohamos, anyagias mivolta teszi őket ezzé. Egy csinos, echte bp-i nő, megakarja tartani a színvonalát, vagy feljebb kerülni, nem fog egy minimálbéres, semmittevő, kocsmábajáró pasival összejönni, feltéve, ha nem kiemelkedően helyes. A többsége ilyen lelkületű. Persze, mindenhol vannak kivételek. A társadalom neveli beléjük. Hisz pasi alapu társadalomban élünk. Egy férfi munkaerőt jobben értékelik, mint egy nőit,általában.A pasi dolgozik, a nő gyereket szül, főz, bevásárol stb..soha nem voltak egyenrangúak, ezért a társadalom sok életképtelen nőt nevel ki, akiknek az egyetlen élhető út, egy gazdag pasi!! Itt hangsúlyozom, nem csak a nőkkel van a baj, hanem a férfiakkal is, ezzé tették őket. Lásd.:Mikor a "tenyészbika" szerelmes, akkor már mindent meg akar adni a nőnek,hogy még véletlenül se nélkülözzön semmiben...
2022. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Csak azért az szomorú, hogy prostihoz kell menni, ha az ember szexelni akar. De ami az átlagfizetésből megfizethető, azért szexuálisan kiégett, nyalhatatlan nőt lehet kapni. Örjöngeni tudnék ha belegondolok, hogy megkopaszodok lassan és közel 31 évesen nem tudtam még dugni egy jót. Ennyi. Ennyi. Valaki szerint helyes férfi vagyok. Egyszerűen norm!lis nővel, aki nem álszent anyagias, nem hozott össze az élet!
2022. okt. 30. 21:59
 26/33 anonim ***** válasza:
Aki megteheti, hogy gazdagabb pasival jár, az miért ne tenné meg. A gazdag férfi is kedves és jófej, nem csak te.
2022. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Aki megteheti...

De vannak akik nem tehetek meg és inkább vannak egyedül, mintsem hogy együtt legyenek valakivel, aki nem tudja őket dőzsöltetni.

2022. okt. 31. 16:44
 28/33 anonim ***** válasza:
83%

"De tettek sehol."


De vannak tettek, elutasítás. A hozzád hasonló csóró, undorító szaroknak csak az jár.

2022. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Azért ez nem volt szép. Neked se árt fejlődni komám.
2022. okt. 31. 21:25
 30/33 anonim ***** válasza:

27

Ha egy nő meghúzta a szintet valahol, akkor két számára megfelelő pasi között, járjon a csóró Pistával is egy kicsit, hogy ne otthon üljön "kihasználatlanul". Vagy komolyan nem értem, mire gondolsz...Elképesztő, hogy egyesek fejében mi van...

2022. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!