Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy nem érzem...

Normális hogy nem érzem hasznosnak amit csinálok?

Figyelt kérdés

24órában dolgozom egy ősrégi irodában ahol hétvégén szinte ügyelet van.

Sok dolgom nincs, a netezés mobilozás nem köt le napról napra mint a kollégáim.


Tudom h lehetne ez idő alatt mást csinálni de pl tanulni és így arra koncentrálni csak úgy tudok ha tudom h az a dolgom..márpedig akkor ott nem az..


1000ft az órabér körülbelül.


2022. nov. 1. 09:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Szüleim pl azt mondják hogy nem hogy örülnék h a semmittevést fizetik
2022. nov. 1. 09:32
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Érthető, hogy annak érzed, de rajtad áll, hogy változtass rajta.

Rengeteg az időd arra, hogy fejleszd magad, tanulj valamit, pl nyelveket, munkaidőben. Sok ember bármit megadna ezért.

Keress valamit, ami érdekel, és töltsd azzal a munkaidődet.

2022. nov. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Normális, hogy ezt érzed, de valakinek ezt a munkát is el kell végezni, tehát semmiképpen nem haszontalan.
2022. nov. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Normális. Én is utálom a munkaidőbeni semmitevést, egyik kollégám is emiatt mondott fel.

Az a legjobb, mikor a munkád hasznos, érzed hogy van értelme, és még kedveled is.

Ha van lehetőséged, akkor válts, vagy fejlődj, hogy váltani tudj.

2022. nov. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Családi vállalkozásunkban dolgozom főállásban. Van egy diplomám de az nem kell a Családi céghez
2022. nov. 1. 10:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Oszd be az üres órákat, pl. határozd el, hogy minden nap egy órát nyelvet tanulsz, vagy olvasol valamit, ami előre visz. Aztán egy órát telefonozhatsz. Aztán tornázz fél órát. Pl. vigyél be egy kosárlabdát, vagy sport nuncsakut és azzal tornázz. Aztán megint netezhetsz, ha hiányzik. Próbálj lehetőségként tekinteni rá, hogy családi vállalkozás. Az őrzés mellett nem tudsz egyéb munkákat is elvégezni, ha már ott vagy? PLusz pénzért?
2022. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt nemtudom hogy normális-e de én is pont így érzek mostanában. Ha nincs olyan dolgom ami leköt több órára akkor haszontalannak érzem magam. Nem akarok okoskodni mert nem vagyok szakértő de szerintem ilyenkor váltani kellene mielőtt belefásul az ember.
2022. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!