Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki vékony, az miért akar hízni?

Aki vékony, az miért akar hízni?

Figyelt kérdés
Számomra teljesen érthetetlen, amikor elégedettek lehetnének magukkal, amiért jó alakjuk van, jó géneket örököltek ehelyett néha olvasok olyan kérdéseket ahol tippeket kérnek emberek hízáshoz...de miért? Túl tökéletesnek látják magukat?
2022. nov. 3. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván nem látják magukat tökéletesnek és nyilván hízás alatt nem azt értik, hogy zsírdisznók akarnak lenni, csak nem szeretik, hogy túl vékonyak.
2022. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Darius- ***** válasza:
15%
Lehet tul vékony /Anorexya
2022. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Lányok esetében még ez talán érthető is a kérdésed, de a vékonyság nem feltétlen egyenlő jó alak. Lásd például skinnyfat alkat. Illetve sokan akarnak kicsit izmosodni/formálodni ami sokszor tömegnöveléssel jár.


Fiúk esetében ez tök egyértelmű szerintem. Én 170cm mellé vagyok jelenleg 65kg, fél éve edzek de közel sem vagyok megelégedve, még akkor sem ha talán az átlagnál kicsit jobb fizikumom van. Legalább 75kg a cél, amennyire szárazan elérhető.

2022. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom hallottál már kóros soványságról. Ha elkapsz valami rondább betegséget, nagyon nem mindegy, hány kilóval indulsz. A soványság lehet, hogy divat, de nem egyenlő az egészséges alkattal.
2022. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Vékony nem szinonimája a jó alaknak.
2022. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Mert a dagadtak addig cseszegetik oket, hogy maguk is elhiszik, hogy nem csinosak. Pedig de, csinosak. Velem ugyanez volt, aztan majdnem elhiztam. Szerencsere idoben eszbe kaptam.
2022. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

Én mindig vékony voltam, egyedül popsim van.

Nem hiszi el az átlag ember, hogy ennyit csúfolják a vékony embereket (menj arrébb te csontkollekció, csontokkal csak a kutyák játszanak, tápos csirke vagy, nincs mit fogni rajtad, anorexiás vagy, nincs mit enni otthon?, miért nem eszel? és sorolhatnám...). Szeretek enni, de nem tudok hízni. 154centi és 43 kg vagyok.

Nem tetszik, hogy túl vékony a combom, a mellkasom nagyon csontos, nem szeretem így, látszanak a csontok, a bordám kiemelkedik és a karom is hosszú vékony, ami furának tűnik képeken, főleg a hónaljnál.

Mikor sikerült meghíznom 51-52 kilóra, még úgyahogy mellem is lett, vastagabb lett a combom és a karom sem tűnt olyan cingárnak. Az arcom is teltebb lett, élettel telibbnek láttam. Sokan megdicsértek és nekik is feltűnt, hogy csinosabb lettem. Viszont jött egy stresszes időszakom és megint lementem 45 kiló alá. Még az akkoriban jó gyűrűk is leesnek az ujjaimról. Próbálom visszahízni, de fizikai melóm van, állok egész nap, sétálok, mozgok, egyszerűen nem maradnak meg rajtam a kilók.

Nem mondom, hogy húú csak csont és bőr lennék, nem tűnök anorexiásnak, de látom, hogy hiányzik rólam legalább 10 kiló.

2022. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%

Van az a vékonyság, ami nem épp vonzó. Nekem mikor 20 alatt volt a bmi-m, egyáltalán nem éreztem vonzónak magam és sokszor szólogattak is be, hogy csontkollekció stb. A kövérek egyébként iszonyat gonoszak tudnak lenni, pedig csak magukkal elégedetlenek. Bezzeg ha én szólnék be arra, hogy hájasok, menne a háborgás🤣


Na szóval én elkezdtem kondizni és sokat enni, így már 21 körüli a bmi-m, ezt akarom tartani (157 cm 51 kg). Vagy még max. pár kg-t hízni, izmosodni. Sokkal jobb, hogy van mellem, popsim, mint mikor ki volt minden csontom.


Nem elhízni akarnak az általad említett nők, csak egészséges súlyban lenni, nőies alakkal.

2022. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Én skinnyfat típus vagyok 166/52 kg és azért szeretnék hízni, izmosodni hogy kikerekedjen a fejem 😊
2022. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
Én mondjuk mindig túlsúlyos vagy maximum normál alkatú voltam, sosem volt lapos hasam vagy vékony testem, úgyhogy én most azt mondanám, hogy elégedettebb lennék magammal inkább vékonyan, mint amilyen most vagyok (20 kg plusz, amin épp dolgozom, hogy lemenjen). De egyrészt a párom nem szereti a vékony nőket :D másrészt meg nekem sem tetszik a soványság, én inkább a van mit fogni rajta csinos testalkatot szeretem és ez a cél. Szerintem sokan vannak így ezzel, hogy nem szeretik, hogy laposak, ezért szeretnének formásak lenni, amihez hízni és sportolni kell, de nem akarnak ők se ducik lenni, a hízás nem mindig negatív dolog.
2022. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!