Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesít ez a...

Titeket nem idegesít ez a dolog a Youtube nézőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A szponzorációról lenne szó. Ha egy youtuber népszerűbb lesz,akkor jó eséllyel megtalálják az ajánlatok és ő majd eldönti,hogy nála beleférnek e ezek vagy sem. Vannak akik nagyon elkurvulnak és az egész csatornájuk elkezd más irányba elmenni vagy vannak olyanok is,akiknél ha az alapkoncepció még meg is marad,az egész feszengőssé válik,érezhető lesz az erőteljes elfogultsága,hiszen a szponzorok a reklámért fizetik.

Azonban rengetegen vannak ,akik a szponzoráció ellenére is megtartják egyéniségüket és csak minimálisan lesz érezhető a videóikon annak a jelenléte,hogy elfogadtak bizonyos felkereséseket. Ami engem dühít,hogy ha egy youtuber az első alkalommal reklámoz valamit,akkor a nézői között rengeteg hozzászólás jelenik meg arról,hogy eladtad magad,nem ezért iratkoztunk fel,stb. Miafasz? :D Csak én nem tudom ezt hova tenni? Szerencsétlen vlogger évekig teszi bele a pénzt és az energiát,sokáig nem lát vissza ezekből semmit és ha végre felcsillan a lehetősége annak,hogy ez akár több is lehet,mint hobbi,akkor rögtön kifakadnak a nézői,AKIK TELJESEN INGYEN NÉZHETIK A VIDEÓIT! Ez olyan,mintha egy zenekart azért küldenének el az anyjukba,mert jegyet árulnak a koncertjeikre és nem engednek csak úgy be mindenkit a helyszínre.



2022. nov. 5. 05:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
De mi a fenéért olvasod egyáltalán a kommenteket?! Miért érdekel?! Engem teljesen hidegen hagy, hogy mások mit gondolnak egy-egy videóról.
2022. nov. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Tegyük fel van egy út a telkemen mindenkit ingyen átengedek sőt még ingyen italt is adok , hogy mindenki odaszokjon.

Miközben én hevesen szétQrtam a rendes utat a telkemen.

Mikor odaszoktak az emberek elkezdem emelni azadóta csillagos egekig.


"Ha valami ingyen van akkor te vagy az árú."

2022. nov. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
A telkemen kívül*
2022. nov. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Szóval a telkemen kívül szétzúzom a rendes utat.
2022. nov. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

"Ami engem dühít,hogy ha egy youtuber az első alkalommal reklámoz valamit,akkor a nézői között rengeteg hozzászólás jelenik meg arról,hogy eladtad magad,nem ezért iratkoztunk fel,stb. Miafasz? :D"


Mit gondolsz, kiscsillag, aki teljesen eladta magát, az szerinted hogy kezdte? Pont így. A rajongók csak tartanak attól, hogy ő is ugyanoda jut. Nem mellesleg, akinek elvei vannak, az semmi ilyet nem enged meg, nagyon maximum olyat, amivel teljes mértékben tud azonosulni egyébként is. Én követek már tartalomgyártókat (nem YouTube), van egy csajszi, aki szemrebbenés nélkül küldi el az összes szponzort a qrva anyjába, főleg azt, aki annyira madárnak nézi, hogy nem ismeri a munkásságát és azt, amit képvisel (és ami szöges ellentéte az általuk felkínált terméknek). Viszont van akkora rajongótábora, hogy az általa nyújtott terméket, szolgáltatást adja el és abból szedje meg magát, ne a kurvulásból. Szerintem ez lenne a normális.

2022. nov. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Ingyen van neked a YouTube videó, nem kell fizetned érte, akkor miért kell kiakadni, hogy van benne szponzorált tartalom?
2022. nov. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Ezért kell olyanokat nézni aki azért csinálja, mert szereti csinálni és nem azért hogy keressen vele. Sokkal több az értékes tartalom az ilyeneknél.
2022. nov. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Engem nem idegesít, mivel nem vagyok youtuber.


Egyébként ez azért nem ennyire fekete-fehér: vannak, akik megvannak anélkül is, hogy megszakítanák a videóikat tök nem odaillő reklámokkal, támogatók vagy webshop segítségével.

Meg most komolyan: hová tegyem, amikor Stevie T A gitáros videóit megszakítja egy reklámmal, ahol valamit tankos játékot hirdet? Vagy amikor Karl Jobst, ez egyébként fantasztikusan informatív, speedrunning témájú videóit azzal vezeti be, hogy mivel ritkítsuk a fanszőrzetünket? Itt már azért felmerül, hogy a minőség rovására megy egy-egy reklám.

2022. nov. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Írtad, hogy rossz is lehet. Talán figyelmeztetik, hogy ne váljon olyanná.
2022. nov. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Belőlem az vált ki ilyen reakciót, mint amit idéztél, mikor hülyének vagyunk nézve és ordít, hogy az egész egy fizetett hazugság. Mondok példát. Számomra elfogadható, teljesen normális szponzoráció:

Megkeresett x cég, kaptam tőlük ezeket a termékeket, 1-2 hete használom is őket, és ez a véleményem: (és itt elmondja az előnyöket, hátrányokat, kinek ajánlja, stb.)

Számomra elfogadhatatlan, minket hülyének néző szponzoráció:

Mióta megszületettem ezt a pattanás eltávolító krémet használom, egyszerűen csodálatos, soha egyetlen pattanásom vagy bőrhibám sem volt, jó minden bőrtípusra, anyajegyet, heget, pattanást rákot gyógyítja, nagyon olcsó, vegyetek belőle minél többet!!!


Akik az elsőt kritizálják, azokkal nem értek egyet, mert tényleg élni is kell valamiből, és az őszinte(!) vélemény nyilvánítás szerintem nem egyenlő azzal, hogy valaki eladja magát.

2022. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!