Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedvelitek ezeket a személyeke...

Kedvelitek ezeket a személyeket ti is?

Figyelt kérdés

Dancsó Péter, Szabó Kristof, Gáspár Győző, Gáspár Zsolti, Curtis, Cresser, Nagy Alekosz, Pumped Gábor, Manuel, Zsozeatya, Csigér Alex, Azariah, Puzsér Róbert

+1-nek itt van még a régi Majka. Mármint az a Majka aki még a valóvilágban szerepelt. Igen, akkor még normális volt és utána is még egy darabig. Aki még emlékszik az írjon róla is véleményt akkori időből és jelenleg is.


Az olyan kommentelők akik olyanokat akarnak írni, hogy jajj utálják Gáspárékat meg Majka, Curtist azért mert roma származásúak meg hasonlók pls ne írjanak ide semmit! Persze ha valaki nem kedveli őket, az oké. De az ne a származás miatt legyen mert nem szolgálnak rá. Oké Majka, Curtis esetében nem is bizonyított vagy ha az is akkor is szerintem félvér van bennük. De ennek ellenére mindenki lecigányozza őket. De a Gáspár család bármelyik tagját ne vegye úgy senki a szájára. Mert mindig mielőtt felkapottak lettek akkor is teljes mértékben úgy viselkedtek mindig mint egy normális ember. Tehát soha nem balhéztak, loptak, stb.

És egyébként ettől eltekintve csak úgy leírom, hogy Győzike sorozatai megjátszottak. Ezt azért írom mert sokan Gáspár Győzőt és Zsoltit tartják az ország legbutább emberének. A sorozatban néha igaz, hogy úgy tűnik. De a való életben nem olyan hülyék ők! Erről a listáról szerintem Pumped tud a leghülyébb lenni. Bár az életre alkalmas azért ő is.



2022. nov. 5. 19:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Dancsót, Zsozét igen, a többit nem. Nem vagyok rasszista, semmi bajom a roma származással, a szimpátia/unszimpátia nálam nem ettől függ.
2022. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Isten őrizz... borzalom, amit képviselnek.

Mindig azon döbbenek le, hogy ezek közül még van is olyan, aki valami maradandót tudna alkotni, ha a szakmájára koncentrálna ahelyett, hogy mindig észre akarná vétetni magát, de egyszerűen anyagilag jobban éri meg ez.

2022. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Dancsó Pétert nem nézem.

Szabó Kristófnak hallottam már a nevét, de nem ugrik be ki ő

Gáspár Győzőt csak az X-faktorban nézem. Néha elég sok belőle, de alapból nincs vele problémám

Gáspár Zsoltit bírom. Ő igazából vicces:D Nem tudom, hogy ő alapból ilyen vagy csak megjátsza, de jól áll neki

Curtis igazából pár zenéjét hallottam, de őt se. Vele sincs problémám.

Cresser YouTube videós. Ő szimpatikus szerintem jófej.

Nagy Alekosz célja szerintem pont ez, hogy ne szeressék az emberek. Igazából én értem a humorát. Vele sincs problémám

Pumped Gabo-t se bírják sokan. De neki is jól áll a stílusa

Manuel-t követtem régen amikor elkezdte az X-faktort. Ma már annyira nem, de vannak jó zenéi.

Zsozeatya is egy videós. Ő is inkább humorosra fogja az egészet. De egyébként emberileg kedves.

Csigér Alex is szerintem jószívű. Őt követem.

Azahriah -t nem követem, de hallottam már pár zenéjét és nagyon tehetséges.

Puzsér Róbertről nem tudok mit mondani mert őt egyáltalán nem követem csak hallottam a nevét.



Igazából ebből látszik, hogy nekem senkivel nincs problémám:D

2022. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Pumpedet és Puzsért bírom, a többi vagy semleges vagy idegesít.
2022. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Ezeket az embereket személyesen nem ismerjük, csak a média által bemutatott "szereplésük" alapján tudunk hozzájuk érzelmileg viszonyulni. Így aztán legfeljebb annyit lehet mondani, hogy szimpatikusnak vagy ellenszenvesnek találjuk az általuk bemutatott figurát. Ebből azonban az ő személyiségük teljessége számunkra ismeretlen marad. Olyan ez, mint a színpadi vagy filmszínészeknél a szélsőséges szerepeket játszók esetében. A mindig gonoszt, ellenszenves figurát alakítók az életben lehetnek nagyon kedves, rokonszenves családanyák és családapák stb.
2022. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Puzsért provokációból raktad ide a végére? :D
2022. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
csak párat irigylek mondjuk a pénze, magassága, színészi képessége miatt
2022. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Veretes egy lista... Egyenként is égetnivaló suttyók, nemhogy így csokorbaszedve
2022. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
És egy ember kimaradt akit még írni akartam az pedig viar pisti
2022. nov. 5. 21:00
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Te részeg vagy?
2022. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!