Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedvelitek ezeket a személyeke...

Kedvelitek ezeket a személyeket ti is?

Figyelt kérdés

Dancsó Péter, Szabó Kristof, Gáspár Győző, Gáspár Zsolti, Curtis, Cresser, Nagy Alekosz, Pumped Gábor, Manuel, Zsozeatya, Csigér Alex, Azariah, Puzsér Róbert

+1-nek itt van még a régi Majka. Mármint az a Majka aki még a valóvilágban szerepelt. Igen, akkor még normális volt és utána is még egy darabig. Aki még emlékszik az írjon róla is véleményt akkori időből és jelenleg is.


Az olyan kommentelők akik olyanokat akarnak írni, hogy jajj utálják Gáspárékat meg Majka, Curtist azért mert roma származásúak meg hasonlók pls ne írjanak ide semmit! Persze ha valaki nem kedveli őket, az oké. De az ne a származás miatt legyen mert nem szolgálnak rá. Oké Majka, Curtis esetében nem is bizonyított vagy ha az is akkor is szerintem félvér van bennük. De ennek ellenére mindenki lecigányozza őket. De a Gáspár család bármelyik tagját ne vegye úgy senki a szájára. Mert mindig mielőtt felkapottak lettek akkor is teljes mértékben úgy viselkedtek mindig mint egy normális ember. Tehát soha nem balhéztak, loptak, stb.

És egyébként ettől eltekintve csak úgy leírom, hogy Győzike sorozatai megjátszottak. Ezt azért írom mert sokan Gáspár Győzőt és Zsoltit tartják az ország legbutább emberének. A sorozatban néha igaz, hogy úgy tűnik. De a való életben nem olyan hülyék ők! Erről a listáról szerintem Pumped tud a leghülyébb lenni. Bár az életre alkalmas azért ő is.



2022. nov. 5. 19:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
97%
Egy haverom ismerte a Győzikét, nem nagyon kell annak színészkedni.
2022. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%
Ide teljesen találó a mondás miszerint "összefújta a szemetet a szél". Még pár nevet azért hiányolok, mint Kulcsár Edina, Pákó, Fluor Tomi, Kasza Tibi vagy Kisgrofó, de amúgy ez is magasröptű társaság így.
2022. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
2022. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem kedvelem egyiküket sem.
2022. nov. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2022. nov. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Túl sokat foglalkozol ezzel a söpredékkel. Ki a jóisten fogja neked itt bekezdésekben taglalni, hogy a trash aljanépe mennyire rohadtul szerethető, ha már olyan szépen eladta a lelkét?
2022. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem kedvelem őket. Ha pedig felteszel egy kérdést, akkor nem fogod tudni befolyásolni, hogy a kommentelők mit írnak.


Amúgy is csak egy troll vagy.

2022. nov. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én az igazi színészeket kedvelem, akiket színházban láthatunk.
2022. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Dancsó Pétert szeretem, elég régóta nézem a videóit

Szabó Kristof, őt nem ismerem Gáspár Győzőt túlzás, hogy szeretem de valamilyen szinten tud vicces lenni, unalomuzonek megfelelő

Gáspár Zsolti nagyon irritál

Curtis, semleges, van néhány jó száma

Cresser nem ismerem

Nagy Alekosz a másik aki rettenetesen irritáló

Pumped Gábor, semleges

Manuel, szörnyűek a zenéi

Zsozeatya, egyik legjobb

Csigér Alex, nem ismerem

Azariaht nagyon szeretem

Puzsér Róbert inkább idegesítő

Majkával pedig úgy vagyok mint Curtissel

2022. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Dancsónak régen néztem a videóit, vicces de már meguntam.

A többi vagy kifejezetten unszimpatikus, vagy fogalmam sincs kicsodák.

Majkának egy jó pillanata volt, mikor hisztit csapott a Fonogram miatt, és ezért rengeteg ember megismerte Krúbit.

2022. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!