Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barnabőr ennyire hátrány?

A barnabőr ennyire hátrány?

Figyelt kérdés

Hét hónapja költöztem el a családommal az ország másik részére.

Új suliba járok ahol azóta sincsennek új barátaim.

Sikerült regisztrálnom egy diákszövetkezethez így több alkalommal is tudtam munkát vállalni de ott sem tudtam összebarátkozni senkivel sőt még sokszor úgy éreztem, hogy kimondottan távolságtartóak velem.

Otthon jártam táncra amit szerettem így itt is beíratkoztam, de hiába teljesen más.

Jó tanuló vagyok rendezett igényes és még divatosan is öltözködőm.



2022. nov. 8. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Fiu vagy lany vagy?

Egyebkent a gyerekek eleg terlatasuak

Ha mar van baratnojuk baratjuk nem erdekli oket nagyon mas


Probalj olyannal baratkozni aki maganyosabb

2022. nov. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

A kérdés hogyan kapcsolódik a kifejtéshez?


Egy tipikus történet, hogy az ember teljesen más közegbe kerül, és hosszú idő beilleszkedni.

2022. nov. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Á dehogy.
2022. nov. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam előny! Én fehér bőrt csúnyának találom, és azt figyeltem meg, hogy a barnább bőrűek okosabbak, aranyosabbak, jobb velük a szerelmi kapcsolat mint a fehérekkel. A fehér unalmas, a barna izgalomba hoz!(:

Én sokáig fehér voltam sajnos, de mióta szolizok szép barna vagyok!

A fehérek azért mondják hátránynak mert ők irigyek ránk barnákra, csak nem vallják be inkább utálnak minket!

Meg ükanyám roma mellesleg és nem szégyellem inkább büszke vagyok rá! Bennem is van vonó. De muszály szoliznom, mert sajnos nem vagyok csoki barna! A néger pasikat is szeretem a gyönyörű barna bőrükkel, fehér fogsorukkal. A fehér bőrű fiúk sose fogják szexységileg, megközelíteni a barna bőrűeket. Ezért én nagyon fehér, izomtalan fiukkal nem is randiznék soha!

2022. nov. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!