Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha hasonló gyerekkorom volt...

Ha hasonló gyerekkorom volt mint Jeffrey Dahmernek, én is olyan leszek majd mint ő?

Figyelt kérdés
Gyermekkoromban előfordult, hogy állatokat öltem. Általános iskolában fegyelmi tárgyalásom volt, középiskolában ittam tanórán. Tizenhét évesen a rendőrségre is bevittek, rabosítottak. Nem sokat voltak jelen a szüleim az életemben, jelenleg is sokat vagyok egyedül, nincsenek barátaim. Csak nagyon ritkán vannak erőszakos gondolataim.

2022. nov. 14. 21:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

Kérlek szedd a gyógyszert! Családtagom rendbe jött tőle.

Különben bajok lesznek. Ha legközelebb bevisznek valami miatt nem lecsukni fognak, hanem kényszergyógykezelnek. Inkább vedd be a gyógyszert.Ez a dopamin termelés zavara miatt van

2022. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Már fél éve annak, hogy otthagytam a pszichiátriát. Pszichoterápia is volt egy pár alkalommal, de azt elég hülyeségnek tartottam. A dühkitöréseimet fogjuk rá tudom kontrollálni. Nem rongálok, vagy gyújtogatok mint fiatalabb koromban. Erőszakos, szexuális töltetű gondolataim is ritkán vannak már. Egyébként nem biztos, hogy használna a gyógyszer. Egy családtagom is kezelés alatt áll (ketilept, lamolep, olwexya) de mégis van, hogy visszaesik, romlik az állapota.
2022. nov. 14. 23:25
 13/19 anonim ***** válasza:
59%
És ilyen emberek élnek köztünk.. Bár az is lehet csak az ügyeletes troll vagy, mindenesetre nem sok embernek hiányoznál 🙃
2022. nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már gyerek, hogy random oldalakon trollkodjak. Csak kíváncsi vagyok másoknak mi a véleménye rólam. Tettem már fel egy hasonló kérdést a régebbi törölt accountomon: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Az elképzelhető, hogy nem hiányoznék senkinek.

2022. nov. 15. 11:04
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen rálátásod van a betegségedre,akkor vagy annyira intelligens,hogy ne juss arra sorsra,mint Jeffrey
2022. nov. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
#14 szociopata vagy a kérdésben leírtak alapján
2022. nov. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
95%
Gyere el hozzám, a szomszéd romákat megehetnéd
2022. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Dahmer nekrofil volt, azért kellettek neki a hullák. Te akarsz hullakkal szexelni?

Másrészt azért ez kirívó eset… a legtöbb beteg emberben ott van a gát, hogy embert azért olunk

2022. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Valóazínűleg, Jeffrey Dahmer nem ölt volna, ha nem lett volna nekrofil... csak gondolj bele! Uralkodni akart, hát jó... Szado-mazoba megkaphatta volna mindezt.


Sajnos neki a sok aprób, kisebb-nagyobb bajai adódtak össze, és ebből adódóan ölt...


Mellesleg..Jeffrey Dahmer nem ölt állatokat..halottan gyűjtötte be őket. Szerintem ez is kicsit a nekrofíliája miatt lehetett..én ha szidtok, ha nem...Sajnálom nagyon Jeffrey Dahmert. Csak gondoljatok bele, hogy démonokkal együtt élni nem lehetett könnyű..én magam öltem volna meg a helyébe, lehet.


Persze attól még brutális amit tett és a szívem szakad meg az ádozataiért. De Jefgrey Dahmer valahogy nem olyan, mint pl. egy Gacy vagy egy Bundy..sőt..még Ramirezhez se nagyon tudom hasonlítani.


Kicsit olyan volt, mintha neki nem maga az ölés jelentett örömöt, csak eszköz lett volna. Mert anélkül nem élhette volna meg a vágyait.. mellesleg slmindog arra kereste a választ, hogy ő miért más..mint az emberek többsége és bűntudata is volt rengetegszer..szóval.. furcsa volt.

2023. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!