Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzik egyesek szükségét...

Miért érzik egyesek szükségét annak, hogy megjegyzéseket tegyenek rám csak azért mert szeretek feltűnően sminkelni, és mellette még tudok is? 20l

Figyelt kérdés

Lehet azzal jönni, hogy átverem a férfiakat, ezt is meg szoktam kapni, de ez több sebből vérzik. Egyrészt nem hiszem, hogy létezik olyan ember, aki annyira idióta, hogy elhiszi, hogy fényes, bordó/barna/aranyszínű a szemhélyam van, amin van egy fekete vonal, meg ilyenek. Másrészt ki a bánatot érdekelnek a random férfiak preferenciái? Mert, hogy engem nem, az is biztos. Az ismerősi köröm, akiktől megkapom a kis megjegyzéseket, tudnak róla, hogy van párom lassan két éve (aki egyébként nő).

És már a nemlétező tököm tele van az ilyen dicséretekkel, hogy "Jajj, olyan szépen sminkelsz, olyan kár, hogy én nem tudok ilyet... Bár ez nem baj, mert én természetesen is szép vagyok, meg hát az az igazi, de ne értsd félre, te is jól nézel ki smink nélkül." Miért nem lehet csak simán azt mondani, hogy jó lett a sminkem és kihagyni a kis önvigaszt.

Mellesleg semmi bajom nincs magammal smink nélkül, szerintem úgy is jól nézek ki, a bőröm tök rendben van, alapozóra speciel szükségem sincs, nem is igazán használok. Szimplán szeretem az élénk színeket a szemhélyamon, megnyugtat a sminkelés, mint folyamat, és mellesleg jó is vagyok benne, miért ne csinálhatnám úgy, hogy ne kelljen kellemetlenkedő megjegyzéseket elviselnem?

Ennél már csak az a jobb, amikor a HALLOWEEN buli közben kaptam meg az alkalomhoz passzoló sminkemre. (Amúgy ilyesmi volt: [link] )


2022. nov. 26. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Egyesek szeretnek mindenbe beleszólni és megjegyzéseket tenni akkor is, ha senki nem kérdezte őket és semmi közük hozzá. Elhiszem, hogy egy idő után idegesítő tud lenni, de próbáld meg ignorálni az ilyeneket és csak a bók részét halld meg. A többit úgyis csak főleg irigységből mondják.

Amúgy nagyon tetszik a halloweeni smink ötleted, biztos nagyon jól nézett ki rajtad is és tényleg tök jó, hogy ügyes vagy és van egy hobbid, ami kikapcsol és élvezed. Ez a szint már művészet.

2022. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Hidd el ha nem sminkelnél az lenne a baj... ezeknek semmi sem jó soha
2022. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Wow nagyon jó volt a halloween sminked! Szeretnek az emberek kötekedni. Én annak is örülnék, ha sima sminket el tudnék készíteni, vagy lenne egy barátnőm, aki szépen "kikén" :) a legjobbakat kívánom!
2022. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Helyesen írni tanulnál meg inkább.
2022. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Hú, az a halloween-es smink szuper!

Ne foglalkozz a megjegyzésekkel.

2022. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Azt hittem a feltűnés lényege, hogy... feltűnjön másoknak.
2022. nov. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
"szemhély" 🙄🔫
2022. nov. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#4 #7 Nagyon jól megragadtátok a lényeget így egyéb, kérdéshez nem tartozó tényezők ismerete nélkül. Kb egy szót végig helyetlenül írok. Borzalmas. Még jó, hogy nem is Magyarországon nőttem fel, nem is tanultam a magyar helyesírást... Szerintem ahhoz képest nem tragikus, pláne, hogy a böngészőm nem húzza alá a hibákat telefonon. :)
2022. nov. 27. 10:51
 9/9 Metionin ***** válasza:
75%
Van, aki azt hiszi, hogy érdekel a véleménye. Én is szeretem a szép sminkeket, általában ilyen goth/boszorkány vonalon mozgok és sokszor megkaptam már tök random emberektől, hogy minek az meg hogy a férfiak a természeteset szeretik. Ilyenkor csak röhögök, mert egyrészt nem izgat a férfiak véleménye (sem), másrészt pont ezek a férfiak azok, akik nyálcsorgatva példálóznak 3 kiló natúr sminket viselő nők képeivel, hogy na ez a szép, mert ez természetes. Azok a nők külön viccesek, akiknek a második mondata már önigazolás, hogy nekik nincs szükségük a sminkre :D A valóság az, hogy egy hétköznap, belátható időn belül elkészíthető smink sosem fog egy alapvetően ronda arcból szépet csinálni, szóval ha egy szép sminkelt nő megjelenik smink nélkül, attól még nem lesz ronda, nem lesz "szüksége sminkre". Na meg nem azért festi az ember színesre a szemhéját, mert anélkül csúnya lenne :D
2022. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!