Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elmondjam a barátnőmnek?

Elmondjam a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

van egy srác akit én tinikorom óta ismerek, haverok vagyunk bár mostanában elég gáz dolgai vannak, amiket el is mondtam neki, emiatt kevesebbet beszélünk, nagy eséllyel meg is fog szakadni a barátságunk..


az elmúlt pár hónapban ő sokat bulizott együtt a legjobb barátnőmmel. A barátnőmnek eszébe sem jutott hogy a srác vonzódik hozzá (nekem se, már csak a nagy korkülönbség miatt sem). Szóval sokat buliztak, találkoztak. Aztán most hirtelen a srác elkezdte a semmiből hanyagolni a barátnőm, bunkó, lekezelő lenni vele. Emiatt én írtam a srácnak, hogy nem értjük mi ez de aggódom a barátnőmért(aki egyébként nemrég volt túl egy szakításon és nincs túl jó passzban). Erre a srác kiakadt, hogy mi az hogy én nem tudtam, hogy ő nyomul a barátnőmre, hát ez pedig egyértelmű volt, én hülye vagyok. De amúgy most az van, hogy megunta ezt és már nem érdekli az egész annyira, nem akar ebbe energiát fektetni. Mondtam, neki hogy akkor legalább tisztázza a barátnőmmel, hogy mi van.. erre megsértődött és elkezdett személyeskedni. Legszívesebben elmondanám ezt a barátnőmnek, de amúgy sincs túl jó lelki állapotban, nem akarom, hogy ez a hír, hogy akit haverjának/barátjának gondolt az valójában csak nyomult rá, ez mégjobban kikészítse..


2022. nov. 30. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges, ha a srác is feladta a dolgot.
2022. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En elmondanam.. jobb ha tudja az igazat. Tanulhat is belole
2022. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!