Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják ezt az emberek?

Miért csinálják ezt az emberek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem miért kell ezt csinálni! Folyamatosan hozzámérnek a munkahelyen, tudom ez nem hangzik nagy dolognak! Továbbá olvastam, hogy ez a szimpátia jele is, de mikor a vállamat, könyökömet, karomat érintik meg egyszerűen a falra mászom. Jaa meg tegnap a főnökasszony a kezemet érintette meg. Semmi hátsószándékuk nincsen véleményem szerint, de én személyszerint az érintést intim dolognak tartom. Ezért sokszor nem tudom hová tenni az ilyesmit! Vajon miért csinálják ezt?

2022. dec. 1. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg tőlük ilyen egyszerű
2022. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Hasonló szituáció nekem is merült fel az életemben. A férj igazgatóként dolgozott, de elvárásai voltak az alkalmazottak felé, visszafelé semmit nem kapott az ember, hiába volt akár élete a munka. Azt taposták el nála, aki rendesen/mindig dolgozott. Mikor a felesége került a céghez, akkor normálisnak, szorgosnak, barátságosnak tűnt az illető, de a dolgozó most is arra a helyzetre volt utalva, amit a férje idejében és a jelenlegi helyzetben kapott, hogy igazolja magát, bizonyítson, pedig rengeteg mindent cipelt eddig a hátán, azt sem tudták értékelni, emellett a többi embert sem.
2022. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Szemtelenség jele. Én az ilyeneket le szoktam rázni magamról. Ha nem érti, ráüvöltök. De alapból szeretem úgy beállítani magamat a kezdetektől, hogy elmebetegnek tartsanak, és ne akarjanak odajönni haverkodni. Volt egy olyan bunkó főnököm, hogy odajött, és miközben kért valamit, közben elkezdte masszírozni a nyakam...Megráztam magam és közben akkorát üvöltöttem, hogy aúúúú, hogy az egész iroda hallja.
2022. dec. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem van,hogy megérintenek,megsimogatnak női kollégák,őket én is megérintem időnként.Szerencsére csak olyanok csinálják,akik tetszenek:)

Egyébként nagyjából az van,amit írsz;ők nem tartják nagy dolognak,bármi is a motivációjuk,te meg túl intimnek tartod.Nem vagyunk egyformák.De ha elhúzódsz olyankor,vagy szólsz,hogy te ezt nem szereted,akkor remélhetőleg veszik a lapot.

2022. dec. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fülembe nyalt egyszer egy travi utasom...ha megverem még engem perelnek be mit tudok tenni
2022. dec. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
66%
Menj el juhásznak.
2022. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A birkákkal dugjon vagy mi
2022. dec. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!