Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz az olyan emberekr...

Mit gondolsz az olyan emberekről akinek egyetlen szabadidős, főleg vasárnapi időtöltése, hogy elmegy a család és bejárja a boltokat vagy plázázik?

Figyelt kérdés
nem tartod sekélyesnek az ilyen embereket? abba mit lehet élvezni, hogy elmegy az Aldiba, Tescoba Auchanba körülnézni, vesz valamit amire kb szüksége sincs aztán hazamegy? miért nem mennek inkább a természetbe sétálni, kirándulni egyet
2022. dec. 3. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Pont amit írsz az miatt sajnálom őket, hogy vagy nincs jobb szórakozásuk, vagy nem tudnak jobbat kitalálni
2022. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Magamat tartanám sekélyesnek, ha ennyi alapján lenéznék másokat.

Nem vagyok az ő helyzetükben, nem én élem az életüket. És családos emberként ismerem az érzést, amikor nem tudom a szabadidőmet legtöbbször azzal tölteni, amivel leginkább szeretném.

2022. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Kb. azt, amit azokról gondolok, akik az ilyen emberekkel foglalkoznak, ahelyett hogy a természetben sétálnának.
2022. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Mert az embereknek rengeteg pénze van,és egyre több lesz.
2022. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Szánom őket, ennél még az is jobb, ha otthon maradnak és tartalmasan töltik el az időt valamivel. De hát ugye akkor saját kútfőből kellene szórakoztatni Ödönkét, a plázában meg már a sok inger maga leköti a gyereket
2022. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Ennyi erővel a természetjárásra meg kirándulásra is rá lehet mondani, hogy miért csak sétálgat, miért nem a lakását újítja vagy nyelvet tanul, képezi magát.
2022. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

Amúgy azt honnan lehet tudni, hogy valakinek csak és kizárólag ez a hobbija?


Lehet azért megy oda főleg vasárnap mert egész szombaton kirándult...

2022. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Mindegy. Mindenkinek az útja végülis ugyanaz lesz...
2022. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Közöd? :P


Ő meg ugyanazt kérdezheti tőled csodálkozva:

"Mit gondolsz az olyan emberekről akinek egyetlen szabadidős, főleg vasárnapi időtöltése, hogy elmegy a család a természetbe és bejárja az erdőt, bokrokat vagy gombázik?"

Nem tartod sekélyesnek az ilyen embereket?:D


Akkor most vajon kinek lehet igaza? :D

2022. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%

Nem értem miért pontoz le a sok paraszt.


Én például szeretek túrázni, kirándulni. Ettől még simán ismerek olyanokat akiknek ez unalmas és inkább csinálnak helyette mást. Vagy szívesen elmennek mondjuk havi 1-2 alkalommal, de nem minden héten többször mint én.


De pont ezért néha elgondolkoztam, hogy bár a testi és mentális egészségemért teszek, attól még akár mást is csinálhatnék, tanulhatnék nyelvet, más szakmát, stb.


Vagy szintén magamat nézve, amikor szombaton megyek 30-40-50 km-t akkor utána másnap pont elég valami pihentető dolog. Otthon döglés, vagy általában vasárnaponként intézem a bevásárlásokat, fodrászt, "plázázást". Ettől még nem csak ez létezik az életemben :D


Mehet a lepontozás én csak tényeket írtam.

2022. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!