Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki, ha 25 évesen még sosem...

Ciki, ha 25 évesen még sosem dolgoztam?

Figyelt kérdés

Látássérült vagyok, emiatt havonta kapok rokkantsági és fogyatékossági támogatást, tehát nem teljes egészében a szüleim tartanak el.

Az évek alatt két szakmát szereztem, az első szakmámban sosem dolgoztam, mert már a képzés alatt éreztem, hogy nem az én irányom. A második logisztikához kapcsolódik, de ennél sem érzem, hogy megtaláltam az igazit, de mindenképp szeretnék elhelyezkedni már.


Úgy érzem, le vagyok maradva. Szorongok a munkavállalás miatt, hogy nem leszek képes helyt állni, meg amúgy is sokan már évek óta dolgoznak, építgetik az életüket, én pedig semmit sem tudok felmutatni. Életképtelennek érzem magam.


Mit gondoltok, tényleg annyira gáz ez az egész, ahogy én érzem, vagy "normális"?



2022. dec. 5. 19:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
mi lenne ezzel a baj? Csináld azt, amit szeretsz, sőt ezt kellene mindenkinek tenni és talán nem lenne ez a nemzet olyan búvalbaszott és mogorva... Én pl 1 évnél tovább még sehol nem dolgoztam, és volt már vagy 10 munkahelyem :D Vagy megunom, vagy valami nem tetszik és felmondok, vagy csak pihizni van kedvem. És ki a fszt érdekel ki mit gondol? Tehetnek egy szívességet és fejest ugorhatnak egy pohár vízbe a betonlapra. Ennyire érdekelnek az emberek :D Tedd te is ezt, szarj a világra, és csak azt csináld amihez kedved van. A pénz meg úgy is jön-megy, az miatt ne aggódj... Amúgy is a padlóról már nem lehet tovább esni ;)
2022. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
26 éves vagyok, szintén nem dolgoztam még (pár hónapnyi szakmai gyakorlatot leszámítva). Engem nem akadályozott semmi a munkavállalásban, tanultam 26 éves koromig (mesterképzés).
2023. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!