Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szép nők, milyen érzés szép...

Szép nők, milyen érzés szép nőnek lenni?

Figyelt kérdés
Milyen az élet jó csajként? Nem kellemetlen hogy akármerre mentek szinte minden férfi lefeküdne veletek aki meglát? Nem cserélnétek néha a férfiakkal, vagy a csúnyább nőkkel? Mik a pozitívumok, és a negatívumok jó csajként?

2022. dec. 7. 16:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Fiatalon elég jó nő voltam. Nem, nem akart mindenki lefeküdni velem. És akárhány nagyon jó csajt ismertem, nem, nem akart mindenki lefeküdni velük. Sőt, küzdöttek mint malac a jégen, hogy legyen egy normális kapcsolatuk.
2022. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%

"küzdöttek mint malac a jégen, hogy legyen egy normális kapcsolatuk."


😂

2022. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Pozitívum az, hogy nincsenek kétségeim, hogy valakinek bejövök vagy sem. Nincs az, hogy vajon tetszem e neki vagy biztos legszívesebben lecserélne egy jobbra. Az is tetszik, hogy mindig megkapom a kellő figyelmet, nem kell külön tennem ezért. Negatívum, hogy lehetnek irigyeim, akkor is ha nem tudok róla. Vagy az, hogy nem alakulnak ki valódi barátságok férfiakkal, mert mindig a nőt látják bennem, sosem a havert. Aztán ott vannak a kéretlen zaklatások, de szerintem ebből bármelyik nőnek bőven kijut, szóval ilyen téren nem biztos, hogy nekem sokkal rosszabb. Összességében örülök, hogy szép vagyok, jobb mintha nem lennék. De. Sokkal inkább lennék férfi, mint akár szép nő. Undorodom attól, hogy mennyire mellékszereplők vagyunk mi nők ebben a világban a férfiak képest. És ezen nem változtat az sem, ha valaki tanult, intelligens és a saját lábán szeretne megállni.
2022. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#3 Nem értek veled teljesen egyet. Miben annyira mellékszereplő egy nő a férfiakhoz képest manapság? Mit irigyelsz ennyire a férfiaktól? Már a 90-es évek óta tolja előre a nőket a világ a társadalmi hierarhián. Rengeteg nő kap főszerepet filmekben, a zenész nőknek is megvan a maguk hatalmas sikere és rajongó tábora. Nincs szinte olyan sportág, vagy karrier amiben a nők ne kapnának lehetőséget. Nem a világ hibája ha a nők bizonyos dolgokban alul maradnak, és emiatt nem lépnek előre a férfiakhoz képest, de amiben igen ott mindig jár nekik az elismerés. Ilyen erővel a férfiak is panaszkodhatnának hogy a modell szakmában mennyire másodszereplők a nőkhöz képest. A nők még katonák, és rendőrök is lehetnek szóval tényleg nem értem mire a panasz. Arany életetek van szerintem.
2022. dec. 7. 17:43
 5/23 A kérdező kommentje:
Azt sem értem hogy miért akkora hátrány hogy így "nem lehetnek" férfi barátaid. Ott a saját nemed barátnak.
2022. dec. 7. 17:45
 6/23 anonim ***** válasza:
38%
Melyik bolygon elsz? A ferfiak az alfak 😀
2022. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagyok egy világ szépe, de talán mondhatni, hogy objektíve kicsivel átlagon felüli vagyok. Őszintén szólva irreális azt mondani, hogy minden férfi lefeküdne velem csak mert tetszem nekik, illetve pont ugyanúgy igaz ez az átlagosabb nőkre is. Hiszen a legtöbb férfi nem csak azzal a nővel feküdne le, akiben élete szerelmét latja, hanem szinte bárkivel, legalább egyszer.

Tehát ez számomra nem jelent semmiben előnyt. Mivel a szépség sok szempontból szubjektív is, ezért ráadásul nyilván nem tetszhetek mindenkinek.

2022. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%

7-es vagyok.

Annyi lemaradt, hogy van pár dolog ami kimondottan negatív és sokszor igen kellemetlen.

Először is, sokszor észrevettem már suliban de még munkahelyen is, hogy az idősebb nők rosszindulatúak, féltékenyek, ha tudnak akár keresztbe is tesznek. Még akkor is, ha amúgy ők maguk is szépek és semmi okuk nem lenne féltékenykedni. Ez főleg akkor gond ha például észreveszik, hogy a férfi kollégák ellenben segítőkészek, előzékenyek. Ez okozott már gondot, volt, hogy ki is túrtak egy munkahelyről, amit pedig szerettem.

A másik dolog ami méginkább fáj, hogy gyakran nem veszik észre az emberek, hogy intelligens vagyok, vagy jól értek valamihez. Azt is többször visszahallottam már, hogy akik nem ismernek jól azok beképzeltnek, flegmának hisznek. Azt is észrevettem, hogy az emberek nem tudják elhinni rólam ha problémáim vannak, senki nem nézi ki belőlem, hogy érzékeny vagyok, szorongó, magányos, stb.

2022. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%

Férfiként mondom, hogy szerintem nagyon jó dolog nőként 10 pontosnak lenni.

Nem gond a párkeresés, és ez nagyon fontos.

Nem kell küzdeniük, mint nekünk férfiaknak, és ez nagyon nem mindegy.

Amíg egy szép nő még válogathat is, mert rengeteg kérője van, addig egy férfi vért izzadva küzd, hogy egyálltalán történjen már valami.

Egy férfi ha ma nem számít jó pasinak, nem számít szép férfinek, akkor halálra van itélve. 😥😢

2022. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
De cserebe sose tudhatjak kb h tenyleg haverkent birja egy srac vagy csak azert joarc mert bejon neki meg hat a folytonos nyomulasok is idegesitoek. Surubben meg is tamadjak vagy zaklatjak oket ha olyan kornyekeken jarkal nap mint nap sose lehet nyugodt kb. En az ilyen elvarasok miatt se lennek no hogy folyton legyel tip top. Kozmetikus, fodrasz stb. Otthon is bszakodj magaddal egy csomot minden nap. Attol is megorulnek ha mindenem borotvalni kene folyton 😀 Ferfikent felveszel egy farmert meg egy polot vagy inget beletursz a hajadba es kiraly vagy. Jo legyen egy normalis munkad meg jarj edzegetni, de ez am is kb alap dolog
2022. dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!