Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szép nők, milyen érzés szép...

Szép nők, milyen érzés szép nőnek lenni?

Figyelt kérdés
Milyen az élet jó csajként? Nem kellemetlen hogy akármerre mentek szinte minden férfi lefeküdne veletek aki meglát? Nem cserélnétek néha a férfiakkal, vagy a csúnyább nőkkel? Mik a pozitívumok, és a negatívumok jó csajként?

2022. dec. 7. 16:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Drága Cubina.

Amit nekem, 18- nak mondasz, az képzeld el, hogy teljesen igaz.

Olyan, mintha ismernél.

Valóban az önbizalmammal van a gond. Világ életemben ezzel küszködtem.

Igazából nemis igazán értem, hogy miért.

Most az elmúlt 2 évben leadtam 25 kilót, egész jól nézek ki, de ez is csak egy picit javított az önbizalmon.


Az a baj, hogy az önbizalomhoz nő kéne. Attól jön meg az önbizalom, hogy végre foglalkozik valaki az emberrel.

Nade önbizalom nélkül meg nem lesz nő.

Ez egy kicsit olyan mint a tyúk és a tojás esete. Hogy mi volt előbb.

Most már 2 éve szenvedés az életrm, mert nincs nő.

Azt meg nagyon jól tudjuk, hogy nő nélkül nincs értelme semminek, még csak simán élni is nehéz, nem hogy vidámnak lenni.

Nincs értelme az életnek. Nincs miért élni. Céltalanok a napok.

Most màr elkezdtem a pénzemet is szét osztogatni rászorulóknak, mert nemtudok örülni annak sem. Nő nélkül nincs értéke.

Köszi, hogy meghalgatsz Cubi.

2022. dec. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

A szép nőknek ilyen életük van.


[link]

2022. dec. 9. 16:28
 23/23 anonim ***** válasza:

22. 👍👍👍👍👍

Ez így van ahogy a kép mutatja.

Sőt. Még ennél is ilyenebb.

2022. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!